2017 m. gegužės 27 d. Kaune pirmą kartą organizuota „Putvinskio gatvės dienos“ šventė, kurioje miesto gyventojai ir svečiai turėjo galimybę dalyvauti po atviru dangumi vykstančiose kultūrinėse bei edukacinėse programose, susipažinti su kaimynais ir dalintis V. Putvinskio gatvės istorijomis.

Esminis „Putvinskio gatvės dienos“ akcentas – kaimyniški ryšiai ir bendravimas rengiant edukacinę bei kultūrinę programą, inicijuojamą V. Putvinskio gatvėje įsikūrusių organizacijų. Aktyvisto ir reformatoriaus Vlado Putvinskio vardu pavadinta gatvė suskirstyta į 3 zonas meno, mokslo bei Levino – jose įgyvendinta per 20 skirtingų renginių: portretų, antrinio dizaino objektų gamybos, kino, dviračių taisymo dirbtuvės, origami meno pamokos, sporto užsiėmimai, ekskursijos, kino peržiūros, pokalbiai apie miesto filosofiją ir V. Putvinskio gatvės viziją, Henrio Parlando kūrybos skaitymai, parodos, kaimynų susitikimai, muzikos grupių „Arklio galia“ ir „Candee Train“ koncertai ir dar daug kitų.     

„Putvinskio gatvės dienos“ šventę, kurią numatoma paversti kasmetine tradicija, organizavo Kauno menininkų namai ir Vytauto Didžiojo universiteto daugiafunkcinis mokslo ir studijų centras.

Atviras kvietimas „Putvinskio gatvės dienos“ 2018 m. programai
Paraiškos forma (užpildžius spausti „submit“)
Paraiškų laukiame iki šių metų gegužės 3 d. (imtinai), apie rezultatus informuosime gegužės 7 d. .
Daugiau informacijos apie renginį: menas@kmn.lt