Kauno miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Kauno miesto savivaldybė

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56, LT-44211 Kaunas
Tel.: (8 37) 22 31 44
Kaip mus rasti (Žemėlapis)
Darbo laikas: I–V nuo 9 iki 18 val.,

ADMINISTRACINIAI KLAUSIMAI kmn@kmn.lt
RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS menas@kmn.lt
ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ RENGINIAI, KONFERENCIJOS kmn@kmn.lt
INFOCENTRAS viktorija@kmn.lt
REZIDENCIJOS edvinas@kmn.lt
VIEŠIEJI PIRKIMAI pirkimai@kmn.lt

Susisiekite su mumis

DARBUOTOJŲ KONTAKTAI:

Direktorė
Rūta Stepanovaitė (vadovo CV)
Tel.: (8-37) 223144, vadovas@kmn.lt

Koordinatorė
Elena Mikaitienė
Tel.: (8-37) 223144, kmn@kmn.lt

Viešųjų ryšių koordinatorė
Agnė Smolienė
Tel.: +370 605 58 260, media@kmn.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkas
Edvinas Grinkevičius
Tel.: (8-37) 223259, edvinas@kmn.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė-edukatorė
Asta Volungė
Tel.: (8-37) 223259, asta@kmn.lt

Kultūros infocentro vadovė
Viktorija Mašanauskaitė-Rinkšelė
Tel.: +370 664 22938, viktorija@kmn.lt

Rezidencijų programos „DeMo“ koordinatorė („Kaunas 2022“ projekto vadovė)
Agnė Bagdžiūnaitė
Tel.: +370 664 22939, agne@kmn.lt

Projekto „Matters“ kuratorė
Daina Pupkevičiūtė
matters@kmn.lt

Rinkodaros specialistas
Povilas Mintautas
Tel.: +370 615 43666,  povilas@kmn.lt

Administratorius
Audrius Baltutis
Tel.: +370 686 83834, pirkimai@kmn.lt

Dizainerė
Inga Navickaitė-Drąsutė
Tel.: +370 603 62367, inga@kmn.lt

Garso inžinierius
Ugnius Užkuraitis
Tel.: +370 685 55901, garsas@kmn.lt

Pastatų priežiūros ir einamojo remonto darbininkas
Vytautas Vainauskas

Tarnybinių patalpų valytoja
Vida Jezdikevičienė