Straipsnio autorius: Monika Kalinauskaitė Kauno menininkų namų programos „Nepadorūs vakarai. Meduje“ (kuratoriai Agnė Bagdžiūnaitė ir Edvinas Grinkevičius) pavadinimą iššifravau ne iš karto. Angliškas vertimas išdavė, kad nepadorūs ne tik paros, […]

Kauno menininkų namai kviečia teikti paraiškas į karilionininkų parinkimo ir koncertinių programų atlikimo Kauno karilionu konkursą. Konkurso laimėtojai atliks koncertines programas Vytauto Didžiojo karo muziejaus varpų bokšto karilionu 2022 m. […]

Dėl atlikėjos ligos atšaukiamas Naujametis kariliono muzikos koncertas, turėjęs įvykti gruodžio 31 d. 23 val. 30 min. Atsiprašome už nepatogumus.

Straipsnio autorius: Justė Vyšniauskaitė „Kas yra feminizmas?“, – net neabejoju, kad uždavus šį klausimą keletui atsitiktinių žmonių sulauktume absoliučiai skirtingų atsakymų. Kol vieni aiškina, kad moterys Vakarų pasaulyje jau seniai […]

Darbuotojas (-a) ieškomas (-a) 1 et. darbo krūviui. Planuojama darbo pradžia – 2022 m. sausio mėn. pirma pusė. Neterminuota darbo sutartis.

Gruodį viešojoje miesto reklamoje startavo kolektyvinis projektas Kauno žodynas (kaunozodynas.lt), prie kurio prisidėti kviečiami visi kauniečiai. Kauno menininkų namų (KMN) sumanytas ir kuruojamas projektas buvo sukurtas įstaigos 50-mečio proga, tačiau […]

Gruodžio 2 d. įvyko projekto „Nepadorūs vakarai. Meduje“ video meno peržiūra bendradarbiaujant su video meno platforma „D’EST“, kurią inicijavo kuratorė Ulrikė Gerhardt. Gera naujiena nespėjusiems į mūsų „Nepadorūs vakarai“ peržiūrą. Iki sausio 1 d. mūsų programoje rodytus kūrinius galite pažiūrėti „D’EST“ platformoje internete. Video programos kuratorė – Tanya Bogacheva.

Sutikite šventes klausydamiesi varpų muzikos koncertų. Kiekvieną gruodžio sekmadienį 16 val. ir Naujametę naktį – 30 min. iki vidurnakčio, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje skambės kariliono muzika. Varpais skambins karilionininkė Austėja Staniunaitytė-Proietta.

Projektas „Nepadorūs vakarai. Meduje“ Kauno menininkų namuose kviečia toliau tyrinėti permainingąjį praėjusio amžiaus paskutinįjį dešimtmet: gruodžio 2 d. 19 val. vyks Rytų Europos regiono menininkių ir menininkų sukurtų video darbų peržiūrų vakaras, pristatysiantis Sanja Ivekovic ir Dalibor Martinis, Vika Begalskaya, Artur Żmijewski, Kristinos Inčiūraitės, Boryana Rossa ir Mare Tralla kūrinius.

Lapkričio 29-ąją Kauno menininkų namai švenčia savo 50-ąjį gimtadienį. Jubiliejaus proga kviečiame jus į šventinį vakarėlį „Šokiai ir šakočiai“.

Lapkričio 19 d. 19 val. Kauno menininkų namuose (KMN) atidaroma paroda „Gyvi Namai“, skirta paminėti įstaigos 50-ies metų veiklos jubiliejų.

Šį antradienį, lapkričio 16 d., 18 val. Kauno menininkų namai kviečia į virtualią diskusiją, apžvelgsiančią parodą, Europos publikai pristačiusią menininkes (-us), kūrusias (-us) už geležinės uždangos ir post-sovietinio bloko šalyse – „Gender check“. Diskusijoje dalyvaus tarptautinio pripažinimo sulaukusi parodos kuratorė Bojana Pejić (Serbija/Berlynas) bei kultūros kritikė, meno istorikė Katrin Kivimaa (Estija), parodos kontekste veikusi kaip tyrėja. Diskusiją moderuos menotyrininkė, menininkė ir rašytoja Laima Kreivytė (Lietuva), taip pat prisidėjusi prie parodos inicijavimo ir joje dalyvavusi kaip kuratorė.

Rodyti daugiau