Informacijos pertekliaus amžiuje ypatingai svarbu kovoti už lankytojo, žiūrovo, klausytojo ir net skaitytojo dėmesį. Aktualus turinys privalo turėti patrauklią ir konkurencingą formą. Projektas „Forma ir turinys“ kalbės apie tris realybes:
virtualią -VR,
papildytą – AR,
ir mišriąją – MR.

Šios realybės nebėra fantastinės svajonės, o naujos, patrauklios ir prieinamos kūrybos bei komunikacijos galimybės. Visgi, kultūros operatoriaus įrankių dėžutėje atsiduria gan retai, nes: girdėta, įdomu, sudėtinga ir neįkandama. Apie šiuos mitus kalbėsime bei mokysimės, suteikdami galimybę pažinti naujas technologijas ir jų taikymą kultūroje bei turizme.

Naudinga kultūros ir turizmo operatoriams, kūrėjams.
Skirtas kultūros iniciatyvų ir įstaigų operatoriams bei komunikacijos specialistams, kuriems rūpi naujosios technologijos. Kaip jas pritaikysime šiandien ir ateityje? Kaip šių dienų instrumentai gali padėti mums kurti ir puoselėti kultūrą ir turizmą? Daug klausimų į kuriuos atsakymų ieškosime seminaro apie naujų technologijų taikymą metu ir kūrybinėse dirbtuvėse. Seminare kultūros operatoriai atras naujas turinio formas ir taip pasisems idėjų kaip aktualizuoti savo turinį, kuris lengvai pasieks jaunąją auditoriją. Skaitmeniniai kūrėjai ir komunikacijos specialistai įprasmins savo įgūdžius, kurie vėliau padės rasti naujus užsakymus ir žengs koja kojon su rinkos poreikiais.

Naudinga skaitmeninio turinio ir XR kūrėjams.
Čia slypi jūsų ateities klientai bei dialogo pradžia, atskleidžiamos tarptautinės patirtys bei kontaktai.

Vienos dienos renginys vyks Vilniuje ir Kaune, kasdien pristatydamas 4 valandų programą. Savo patirtimi dalinsis žinomi savo srities profesionalai iš Lietuvos, Italijos ir Japonijos. Pranešėjus paskelbsime netrukus.

Rugsėjo 17 d. Vilniuje, Adomo Mickevičiaus bibliotekos didžiojoje salėje (adresas: Trakų g. 10).
Rugsėjo 18 d. Kaune, Kauno Menininkų Namuose (adresas: V. Putvinskio g. 56)

Lauksime jūsų. Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas
Registracija

Inicijuoja VšĮ Kultūrinės ir organizacinės idėjos, koi.lt
Seminaras „Forma ir Turinys“ yra „Inovacijų savaitės“ projektas inovacijusavaite.lt