Kauno menininkų namai ir Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia į menininkų Robert Schlicht ir Romana Schmalischo eksperimentinio filmo „Darbo gamykla“ (angl. „Labour Power Plant“, 2019) nemokamą seansą. Filmą pristatys Vytauto Didžiojo universiteto Filosofijos katedros profesorius filosofas dr. Gintautas Mažeikis.

Robertas Schlicht (1975 m.) yra vokiečių menininkas ir kino kūrėjas, kartu su menininke Romana Schmalisch (1974 m.) sukūręs daug bendrų projektų. „Darbo gamykla“ yra pirmas kūrybinio dueto pilnametražis filmas.

Distopijoje pasakojama apie ateities fabriką, kuriame gaminami žmonės: individai su jausmais, norais, pomėgiais, troškimais. Tai žmonės, apsiginklavę įvairiomis fiziologinėmis, kognityvinėmis, psichologinėmis ir socialinėmis kompetencijomis, kurios juos paverčia žmogiškaisiais ištekliais.

Filmas „Darbo gamykla“ (angl. „Labour Power Plant“, 2019) rodomas Kauno menininkų namuose spalio 2 d. 17.40 val.. Trukmė – 85 min. Prancūzų k. su lietuviškais subtitrais.

Įėjimas laisvas.

Renginys yra Tarptautinio Kauno kino festivalio organizuojamo simpoziumo „On & For Production and Distribution“ programos dalis. Rugsėjo 28 – 29 d. vykstantis renginys skirtas menininkų filmų kūrybos bei sklaidos sąlygų analizei. Simpoziumas, kurio metu Lietuvos bei užsienio šalių meno bei kino sričių kuratoriai, prodiuseriai, kūrėjai dalinsis įžvalgomis apie menininkų filmų kūrimo praktiką, yra atviras ir nemokamas: lankytojai kviečiami dalyvauti paskaitose, diskusijose, filmų seansuose bei susitikimuose su autoriais.

Pilna simpoziumo „On & For Production and Distribution“ programa