SUSIKIRTIMAI – Kirtimų kultūros centro organizuojamas garso meno ir eksperimentinės muzikos renginių ciklas. Šis koncertas – Kauno menininkų namų 48-ojo gimtadienio renginių savaitės uždaromasis vakaras, taip pat žymintis Kirtimų kultūros centro ir Kauno menininkų namų bendradarbiavimo ir turinio mainų pradžią.


Kiekviename Susikirtimų koncerte pasirodo keli skirtingas muzikines kryptis tyrinėjantys menininkai, kurių kūryba sąveikauja, kryžminasi ir kertasi sukurdama unikalią, kiekvieną kartą skirtingą vakaro atmosferą.

Lapkričio 29 d., penktadienį
19:00
MEKASDUo: https://bit.ly/32GSj6j
Lora Kmieliauskaitė: https://bit.ly/2p7mx4u
Rytis Koreniukas:::

MEKASDUo – gaivališkas Vytauto Kizalos ir Audriaus Remeikio duetas, pasirodymų metu jungiantis punk ir noise elementus į impulsyvų ir triukšmingą džiazą.
MEKASDUo kūryba – tekstūriška ir laisva, skatinanti spontaniškai susieti ir atlaisvinti jusles ir kūniškai, beveik apčiuopiamai patirti muzikinę iškrovą. Muzikantai labiau linkę groti, o ne kalbėti apie save, tad norint suprasti jų nepagražintą ir tikrą kūrybą, MEKASDUo reikia išgirsti gyvai.
Koncerte MEKASDUo būgnai ir gitara pasitiks saksofoną – duetas sujungs jėgas su free džiazo saksofonistu Dovydas Stalmokas, koncertuojančiu tiek su solo programa, tiek kartu su improvizacinės muzikos projektais, tokiais kaip MozX trio, Low Blow ir daugeliu kitų.
MEKASDUo kartu su Dovydu Stalmoku – dar energingesni, garsesni ir dar labiau nenuspėjami.

Vytautas Kizala – gitara
Audrius Remeikis – būgnai
Dovydas Stalmokas – saksofonai

𝘪𝘮𝘱𝘶𝘭𝘴𝘪𝘷𝘦 / 𝘯𝘰𝘪𝘴𝘦 / 𝘱𝘶𝘯𝘬 / 𝘧𝘳𝘦𝘦𝘫𝘢𝘻𝘻
Lora Kmieliauskaite – smuikininkė, šiuolaikinės muzikos atlikėja. Savo veikloje ieško naujų kontekstų smuikui, pasirodymuose derina įvairias medijas, performanso ir teatro elementus. Muzikantė yra šiuolaikinės ir modernios muzikos ansamblio „Twenty Fingers duo“ narė.
Twenty Fingers Duo atpažįstamas dėl intensyvių ir įtraukiančių pasirodymų bei unikalaus skambesio, bei pelnęs ambicingo ir smalsaus ansamblio vardą dėl nuolatinių kolaboracijų, performatyvumo tyrinėjimo savo pasirodymuose ir šiuolaikinės lietuvių muzikos propagavimo.

Rytis Koreniukas – kompozitorius, garso menininkas, daugeliui pažįstamas iš projektų „Avaspo“, „Mongram“, „Zifferblatt“.
Pasak Ryčio – šįkart laukia pašnekesiai su elektra prie laužo apie jos gyvybės būdus. Elektrinės gyvybės savarankiškas gyvenimas.

Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56, Kaunas
Kaina: 5 EUR, studentams/moksleiviams/senjorams/neįgaliesiems 3 EUR
Bilietus galima įsigyti renginio vietoje ir „Tiketa“ kasose
Partneris – Kauno menininkų namai / Kaunas Artists’ House