KMN Vasaros terasa pristato Kristinos Marijos Kulinič pjesės „Tikslai ir uždaviniai“ skaitymą. Renginys vyks lauko terasoje rugpjūčio 14 d. 18 val. 30 min. Vietų skaičius ribotas.

K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“, buvimą „be 5 minučių 30-ties“, šiandienos pasaulyje pristato kaip tam tikrą problemą: „mano tėvai tokiu metu jau turėjo dešimtmetį mane, darbus, namą ir šunį, o aš vis dar neišsipildęs „strat-up’eris“ gyvenantis su dar penkiais tokiais pat neišsipildžiusiais kambariokais“.

Įkvėpta nugirsto pokalbio apie gyvenimo tikslus, autorė nagrinėja vadinamojo „neišsipildymo“ būseną ir „niekaip nesibaigiančią vėlyvąją paauglystę“, o atsigręždama į banalias buitines situacijas reflektuoja tam tikrą labai keistą šiuolaikinės stagnacijos fenomeną.

Aktoriai: Laurynas Jurgelis, Raimondas Klezys, Milda Vyšniauskaitė, Modesta Jekeliūnaitė, Milda Naudžiūnaitė, Andrius Mockus.

Skaitomame tekste gausu necenzūrinės leksikos.

Renginio dalyvių skaičius yra ribojamas dėl jūsų saugumo, todėl registracija į renginį yra privaloma. Vietas rezervuoti paspaudus ant „Reserve a Space“ mygtuko po renginio nuotrauka.

Dėl lietaus renginį perkėlus į KMN Koncertų salę – lankytojams griežtai rekomenduojamos apsauginės kaukės.

Renginys yra Kauno menininkų namų Vasaros terasos atvirosios programos dalis.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.