Kultūros radijo LRT KLASIKA nauja laida „Pakeliui su vasara“ kas antrą savaitę transliuojama tiesiogiai iš Kauno menininkų namų. Artimiausia transliacija – rugpjūčio 20 d. nuo 16 iki 18 val. KMN vasaros terasoje ir svetainėje.

Šioje laidoje – rudens įvykių nuojautos. Kas yra fluxus „Kaunas 2022″ kontekste, kaip margėja miesto kiemai ir kas tie „Fluxus“ agentai, pasakos „Kaunas 2022″ atstovės. Su Kauno menininkų namų rezidente ir būsimo tarptautinio Kauno kariliono festivalio dalyve Anna Kasprzycka kopsime į instrumento vidų. Desertui – vizitas paskutiniame Kauno bohemos bastione „Mažasis Paryžius, kurio šeimininkas Benas Fainšteinas laukdamas lankytojų kuria gobelenus.

Rubrikoje „Be kaukių“ – fotomenininkas, festivalio „Kaunas Photo“ iniciatorius, aviacijos entuziastas, o dabar ir Lietuvos aviacijos muziejaus vadovas Mindaugas Kavaliauskas.

Laidą veda Kotryna Lingienė.

Tiesioginę LRT KLASIKA laidos „Pakeliui su vasara“ transliaciją bus galima stebėti gyvai, atvykus į KMN Vasaros lauko terasą, taip pat KMN Facebook paskyroje ir portale LRT.lt