Nuo 2020 m. spalio 28 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 d. 24:00 val. įvedamas vietinis karantinas Kauno savivaldybėje.

Informuojame Kauno menininkų namų lankytojus apie su karantinu susijusius veiklos pakeitimus:

  • Fiziniuose renginiuose dalyviai renginius stebi sėdėdami 2 metrų atstumu, išskyrus šeimos narius;
  • Privaloma visų dalyvių ir įstaigos lankytojų registracija, bilietai parduodami tik el. būdu;
  • Apsauginės veido kaukės privalomos lauke ir viduje;
  • Dalis renginių organizuojami nuotoliniu būdu;
  • Nesant galimybei renginių organizuoti nuotoliniu būdu, jie gali būti atšaukti arba perkelti į vėlesnį laiką;
  • Skaityklos veikla nurodytu laikotarpiu nebus vykdoma.

Primename, kad vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes tiek lauke, tiek viduje (išskyrus, kai lankytojas kaukės negali dėvėti dėl negalios). Atvykę į Kauno menininkų namus prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis informaciniuose plakatuose nurodyto atstumo. 

Naujausia informacija apie Kauno menininkų namų renginius ir veiklas bei jų pakeitimus yra pasiekiama www.kmn.lt, Facebook ir Instagram paskyrose.

Pakeitimai priimti atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą „Dėl Covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimą mažinančių priemonių Kauno miesto neformaliojo švietimo ir sporto srityse nustatymo“ ir Operacijų vadovo sprendimą Nr. V-2345 dėl prekybos, paslaugų teikimo, veiklos laisvalaikio ir pramogų vietose vykdymo būtinų sąlygų pakeitimo.