Birželio 26 dieną Kauno menininkų namų kiemelyje industrinės kultūros platforma MATTERS pradeda nedidelių koncertų seriją XAW.

Visa renginių serija – trys koncertai, po vieną kiekvieną vasaros mėnesį – bus siekiama pristatyti įvairias elektroninės muzikos prieigas, skatinant ir kviečiant eksperimentui tiek jos kūrėj*s, tiek klausytoj*s.

Kūrėjos ir kūrėjai čia išbandys naujus metodus, technikas ir principus arba groti dar „neišbandytas“ programas, o koncertai taps eksperimento erdve. Renginių formatas atviras klaidai ir keistumui.

Pirmajame koncerte pasirodys KiB ir 美学(bigaku)AESTHETICS~. Koncertas prasidės pokalbiu/diskusija, kurioje ir viena, ir kitas trumpai pristatys savo prieigas.

KiB garsų estetika yra tarp minimalių struktūrų, poetinių drone ir ambiento garsovaizdžių. Daugiau kaip dešimtmetį kurianti KiB yra išleidusi eilę albumų, bendradarbiauja muzikiniame duete Brainmonk, kuria muziką šiuolaikiniam šokiui, o jos darbus leidžia Vilniaus leidykla Electron Emitter. Dalį KiB diskografijos galima rasti štai čia:
http://www.electronemitter.net/artists/kib/

美学(bigaku)AESTHETICS~ yra klasikinio vaporwave elektronikos projektas. Projektas inicijuotas 2017 metais, o nuo 2018 m. bendradarbiaujant su australų įrašų kompanija Sunset Grid išleisti du jo albumai. Vaporwave estetikos raktažodžiai – ironija persmelkta nostalgija, garsiniai koliažai, cut-up ir post-internetas. Daugiau čia:
https://sunsetgrid.bandcamp.com/album/flavorwave-turbo
https://sunsetgrid.bandcamp.com/album/–55

19:00 pradžia: pokalbis/diskusija su KiB ir 美学(bigaku)AESTHETICS~
20:00 garsas
22:00 pabaiga

Koncerto kava – Caffeine LT.
Renginio partneris – Kaunas 2022.

Renginys nemokamas