Nors vasara ir baigėsi, Kauno menininkų namai siekia ją dar šiek tiek pristabdyti su keliais renginiais iš Vasaros lauko terasos programos. Rugsėjo 8 d. KMN įvyks parodos „Displėjus Nr.1“ atidarymas. Ši paroda – pirmoji galerijos „IRGI“ rengiama paroda, pristatanti aštuonių jaunų menininkų kūrybą.

„Displėjus Nr. 1“ – tai paroda, kuri netelpa į tradicinės parodos rėmus ar galerinę erdvę: ant baltų sienų nekabės paveikslai, nebus eksponuojamos skulptūros, o vienu metu šią parodą galės lankyti daugybė žmonių, esančių skirtingose pasaulio vietose.
Galerija „IRGI“ (www.irgigalerija.lt) – tai virtuali ir nomadiška galerija, kurios parodos vyksta išskirtinai virtualioje erdvėje, tačiau savo renginiams ir pristatymams ji atranda prieglobstį kultūrinėse miesto erdvėse.
Ši, kaip ir kitos, Galerijos „IRGI“ paroda veiks tik internetinėje erdvėje, tačiau rugsėjo 8-osios vakarą, atidarius parodą ir atidengus iki tol paslėptus menininkų darbus, lankytojus kviesime į gyvą ekskursiją po virtualią „Displėjus Nr.1“ parodą.
Parodos dalyviai – startuojantys kūrėjai, ieškantys savo balso Kauno ir Lietuvos meninėje ir kultūrinėje aplinkoje, drąsiai eksperimentuojantys tiek technikomis, tiek pasirinktomis temomis, ir savo darbais keliantys aktualius klausimus.
Parodoje dalyvauja: Donata Griciutė–Jutkienė, Ieva Stankutė, Karolina Latvytė–Bibiano, Medeinė Revuckaitė, Samanta Augutė, Sandra Kvilytė, Vaporwave Kaunas, Vytautas Paplauskas.
Ekskursijos gidas: Algimantas Grigas.
Parodą finansuoja Lietuvos kultūros taryba