Rugsėjo 27 dieną Kauno menininkų namuose įvyks /SCAPE: koncertas ir albumo tuo pat pavadinimu pristatymas.

/scape rinktinė gimė pandeminio periodo pradžioje, siekiant pakviesti garso kūrėj*s pasiūlyti esamus kūrinius ar galimų kūrinių idėjas rinktinei, kuri iš vienos pusės tarsi dokumentuotų keistoką – izoliacijos ir atskirties – laiką, iš kitos – paskata nenutraukti kūrybinių procesų.

Per vasarą visi keturi atrinkti esami ir būsimi kūriniai įgijo garsinius pavidalus, o rugsėjį nusėdo į neplanuotą fizinio formato leidinį. Šiuo ir norisi pasidalinti su auditorija, kuriai įdomu garsas, nebūtinai atitinkantis žanrines apibrėžtis.

Albumo ketvertuko geografija yra nuo pakaunės iki Meksikos, vieną jų – Entropija – išgirsite ir leidinyje, kuris skaitmeniniu formatu bus prieinamas nuo rugsėjo 25 d., o fiziniu formatu bus platinamas koncerto metu, ir gyvai.
entropija savo kūrinyje, kuris atsidūrė rinktinėje, pasitelkia garsinius tyrimus kelionei laiku: per pramonės gaudesį jis ieško legendos, būtojo ar galėjusio būti laiko. Pagarsėjęs polinkiu koncertus paįvairinti elektrinio pjūklo ūžimu, pasirodymui /SCAPE Entropija papildomų įrankių kol kas neužsakė.

Simonas Nekrošius jau bent dešimtmetį konstruoja savadarbius instrumentus ir garso objektus, ir veikiausiai būtų tikslu jo koncertus vadinti performansais. Juose veikia ne tik pats Simonas, bet ir (nebūtinai slaptą) gyvenimą gyvenantys, aktyviai veikiantys ir savo (atsitiktinį ar ne) vaidmenį kompozicijoje turintys instrumentai.

William Costa, žinomas kaip „Bilwa“, į sąstatą patenka per atsitiktinumą (nors tai nebūtinai tiesa) – turbūt tik taip šiuo metu įmanoma keliauti per (politines) sienas. Paklaustas, ką pristatys per /SCAPE, Bilwa pasakojo apie dažnius, kurių pats jau nebegirdi, tačiau kurie vis dar suriečia jautresnės klausos lankytojus.

/SCAPE yra dienos triukšmo koncertas: kviečiame prisijungti nuo 15 val. įsikrauti triukšmų ateinančiai savaitei. Lankytojus vaišinsime arbata ir kava, jei turite kitų poreikių – pasirūpinkite.
Dėl tebesitęsiančios pasaulinės pandemijos pažymime, kad registruosime vis*s ateinanči*s, tačiau Jūsų duomenys bus saugomi tik užkrėtimo atvejui atsekti galimus kontaktus, ir ne ilgiau, nei apibrėžta SAM nutarime. Taip pat prašome apsirūpinti nosį ir burną dengiančiomis kaukėmis.

Renginį pristato „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022, organizuoja – Industrinės kultūros platforma Matters.
Koncertas yra nemokamas