Kviečiame į Kauno menininkų namų edukacinės programos renginį – kūrybines dirbtuves su menininke Saule Noreikaite. Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija.

Dirbtuvių metu pabandysime pažvelgti į mus supančią kasdienybę iš kitos perspektyvos ir susipažinsime su keliais būdais kaip panaudoti savo įžvalgas sukuriant naują meno kūrinį. Dirbtuvių pradžioje būsime tyrėjai: įsiklausysime į mus supančią aplinką – miesto garsus, kvapus, ritmus, spalvas ir tekstūras. Bandysime atrasti, kokios žinutės slypi užkoduotos tiesiai priešais mūsų akis. Patyrinėję aplinką aplink Kauno menininkų namus, pasidalinsime individualiomis patirtimis ir bandysime perteikti savo pastebėjimus vizualiais, performatyviais ir/ar tekstiniais bei garsiniais formatais.
Pasitelksime kelis improvizacijos ir žaidimo metodus. Dirbtuvių pabaigoje savo atradimus sujungsime į vieną, bendrą, daugiabalsį kūrinį, kuris pasakos apie tai, ką kasdieninio gyvenimo stebėjimo metu kiekvienas atrasime svarbiausio.

Dirbtuvės vyks rugsėjo 22 d. 16 val.– 20 val. Dalyviai kviečiami atsinešti savo mėgstamą rašiklį ir užrašų knygutę, joks išankstinis pasiruošimas nereikalingas.
Registracija
Kilus klausimams susisiekite: asta@kmn.lt, tel.: (8-37) 223259.

Apie menininkę Saulę Noreikaitę:
„Savo kūryboje bandau jungti, derinti ir tuo pačiu trinti ribas tarp vizualaus meno ir šokio, o mano darbų formatu dažniausiai tampa dalyvaujamieji performansai ir/ar instaliacijos, video darbai su performatyviais elementais. Kūrybinėje praktikoje ir tyrimuose aš nuolat bandau klausti, ką reiškia turėti kūną dvidešimt pirmajame amžiuje, kaip mūsų požiūris į kūną kinta dėl įvairių aplinkos ir visuomenės veiksnių, ir kaip mes jį prižiūrime, juo rūpinamės ir pa(si)naudojame fizinėmis savo būties galimybėmis. Šokti pradėjau nuo trejų metų, 2018 metais įgijau vizualiųjų menų bakalauro laipsnį Hagos karališkoje meno akademijoje, o šiuo metu studijuoju socialinės antropologijos magistro programoje VDU universitete, Kaune. Visos šios skirtingos sritys kartu susipina mano kūrybinėje praktikoje.“

saule.work/
instagram.com/saulenoreikaite/