Julius Vilnonis – vardas, be kurio neįsivaizduojamas Kauno karilionas, bei vienas iš šių metų tarptautinio Kauno kariliono muzikos festivalio programos sudarytojų. J. Vilnonis gimė Kaune, mokėsi Juozo Naujalio meno mokykloje, Juozo Gruodžio konservatorijoje bei baigė Lietuvos Muzikos akademiją. Karilionu pradėjo groti 1983 metais. Karilioninikystės pagrindų mokė vieni iš garsiausių šio instrumento atlikėjų Lietuvoje – Viktoras ir Giedrius Kuprevičiai. Stažavosi Danijoje.

Koncertavo Ispanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje, Izraelyje, Vokietijoje, Lenkijoje, Danijoje. Daug kartų su savo kompozicijomis ir su įvairiais kolektyvais dalyvavo Kaunas Jazz festivaliuose. Koncertavo Vilniuje ir Klaipėdoje. Juliaus Vilnonio kariliono programose skamba baroko, šiuolaikinė ir populiarioji muzika. Specialią vietą užima ir lietuvių autorių kūriniai.Šiuo metu yra Lietuvos Karilionierių Gildijos prezidentas.

Tarptautinio Kauno kariliono muzikos festivalio publikai J. Vilnonis siūlo popietę su prancūzų ir vokiečių klasika – gerai žinomomis Erik Satie, Claude Debussy ir Carl Orff kompozicijomis, atliekamomis su tikslumu ir užsidegimu.