Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus išorinis kiemelis  (V. Putvinskio g. 55)

13.00 – 15.00 val.„The Sound of Momentum“: „Unit 5“ ir „MP Origins“

18.00 – 19.00 val. Arvydo Joffės džiazo kvartetas „2+2“

20.00 – 21.00 val. „Parranda Polar“

The Sound of Momentum
The Sound of Momentum – tarptautinis projektas, sujungiantis energingus ir talentingus kūrėjus iš Lietuvos, Latvijos, Danijos ir Italijos. The Sound of Momentum – du skirtingi kolektyvai – Unit 5 ir „MP Origins” – siejami meilės džiazo ir roko muzikai bei unikalaus muzikinio veiksmo siekimo. Projekto koncertai nuolatos kinta, nes instrumentalistai intuityviai kuria naują turinį senų kompozicijų formose – jie improvizuoja ir atskleidžia istorijas, kurias rašė talentingi kompozitoriai.

Unit5
Tadas Pasaravicius (LT) – Saksofonas
Edgars Cirulis (LV) – Klavišai
Albert Reinholdt Østergaard (DK) – Kontrabosas
Federico Nelson Fioravanti (IT) – Perkusija
Matias Fischer-Mogensen (DK) – Būgnai

MP Origins
Mantvydas Pranulis – Klavišai/Vokalas
Arminas Bižys – Saksofonas
Kazimieras Jušinskas – Saksofonas
Ignas Kasikauskas – Būgnai

Arvydo Joffės džiazo kvartetas „2+2“
Arvydo Joffės džiazo kvarteto „2+2“ atliekamoje programoje skambės žinomų pasaulio kompozitorių, bei pačių atlikėjų džiazo kompozicijos. Kvarteto koncertų ašis – improvizacijos, kurių metu gimsta įvairios džiazinės temos, liejasi laisvas kūrybinis procesas, apjungiamas kiekvieno muzikanto unikalumas ir meistriškumas. Tai – kūryba ir bendras vyksmas scenoje.

„Kai groji, svarbiausia yra nemeluoti sau ir būti nuoširdžiam, – sako kvarteto idėjinis vadas Arvydas Joffė ir priduria, kad būtent vidinės savybės daugiausia lemia muzikos atlikimo sėkmę arba nesėkmę. – Į tai, ką darai, žvilgtelėti šiek tiek iš šalies. Jeigu tai, ką matai, tave patį domina, sudominsi ir kitą. Be abejo, svarbu žinoti, ką darai ir sugebėti perteikti savo mintis, pasirinkti tam būtinas priemones. Kaip tai darysi – grodamas ansamblyje ar solo – nesvarbu. Pati muzika yra komunikacija, leidžianti muzikantui išsikalbėti.“ Atitikę vidinėmis ir muzikinėmis savybėmis, kvarteto muzikantai yra pasirengę ir laukia kiekvieno pasirodymo, kuomet su publika galės bendrauti pačia universaliausia ir gražiausia – muzikos – kalba.

Kvartetą sudaro:
Motiejus Bazaras (klavišiniai)
Tomas Botyrius (saksofonai)
Arvydas Joffė (mušamieji)
Mykolas Bazaras (bosinė gitara).

Parranda Polar
Pietų Amerikos džiungles galima susipakuoti ir parsivežti į Lietuvą. Taip padarė „Parranda Polar“ vaikinai, prieš tris metus ėmę populiarinti gimtinėje dar neatrastą kumbijos žanrą. Tropinę karštinę ant scenos jie kuria akordeonu, perkusija, bosine gitara ir balsais. Rezultatas – laimingi, atsipalaidavę, šokantys klausytojai.

Neseniai išleistu debiutiniu albumu „Mucho Frio“ vaikinai įrodė – grupės kuriama kumbija gali sėkmingai pasakoti apie karštį, kokio lietuviškas klimatas dar nematė. Jei jums karšta, darosi sunku nešokti ir nesišypsoti, gali būti, jog kažkur netoliese groja „Parranda Polar“.

Bandcamp
Youtube