Sausio 18 d. 18.30 val. Kauno menininkų namuose vyks rašytojos ir mentorės Sandros Bernotaitės rašymo dirbtuvės „GRAFOLABAS: Žudyk cenzūrą!”

Pasak Sandros, „cenzorius įsitaiso tarp privatumo ir viešumo, tarp mūsų vaizduotės ir tikrovės. Būtent toje erdvėje yra rašymas. Pirmajame „GRAFOLABO“ užsiėmime aptarsime, aptiksime savyje ir mokysimės įveikti vidinį cenzorių. Pasiruoškite rašyti.“

Rašymo laboratorija GRAFOLABAS su Sandra Bernotaite — tai teorinių paskaitų ir praktinių užsiėmimų ciklas, kurio metu dalyviai išsamiai susipažins su literatūros kūrimo procesu ir galės išmėginti savo jėgas gausiai rašydami.

Vis dar tenka susidurti su menkinančiu požiūriu, jog rašyti gali tik tie, kuriuos aplanko įkvėpimas ir kurie yra apdovanoti mistiniu talentu. Rašymo laboratorija GRAFOLABAS laužys šį stereotipą ir suteiks žinių apie meistriškumo pagrindus, o tai savo ruožtu padės rašantiesiems susipažinti su įvairiomis teksto kūrybos strategijomis ir atrasti sau efektyviausią kūrybos metodą.

Dalyvio mokestis – 10 eurų. Vietų kiekis ribotas.
Prašome registruotis adresu sandrabern@yahoo.com. Elektroniniame laiške trumpai pristatykite savo santykį su literatūra.

S. Bernotaitė yra išleidusi keturias knygas: novelių rinkinį, du romanus ir studiją „Laisvojo rašymo elementai“. Jos tinklaraštis: www.grafomanija.lt

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar