Prisidėdama prie valstybės šimtmečio įprasminimo ir Europos paveldo metų programos, startuoja oficiali projekto Kaunas 2022 paveldo programa „Modernizmas ateičiai“.

Vasario 2 d., penktadienį, 18 val. Kauno menininkų namuose programos kuratorius Vaidas Petrulis atskleis projekto idėją, viziją ir šiuometinius planus. Architektūros istorikė Marija Dremaite papasakos apie vasario mėnesį savo kelionę po Europos miestus pradėsiančią parodą „Optimizmo architektūra: Kauno fenomenas, 1918–1940 m.“ Programos koordinatorius Žilvinas Rinkšelis pristatys paveldo bendruomenę bursiančias veiklas ir naują socialinį tinklą, galbūt tapsiantį kiekvieno modernisto antruoju facebook`u.

Jei nori sužinoti, kaip sieksime pateisinti UNESCO pasaulio paveldo vertos bendruomenės statusą ir tapti pavyzdžiu kitiems? Kaip galima įsitraukti ir papildyti modernizmo fanų gretas ir tapti virtualiais pastatų administratoriais? Tapkime atidesni ir atsakingesni tam, ką unikalaus sukūrė ir įkvėpė ankstesnės kartos. Tarpukario palikimas ir turtas yra įdomus ir pasauliui, tačiau tiek, kiek jis įdomus ir mums patiems.

Susitikime modernistiniame name, svečiuose pas menininkus!

Nekantraujantiems prisijungti iki starto: www.modernizmasateiciai.lt

Nuotrauka: Lukas Mykolaitis / photographer

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar