Kauno menininkų namai kviečia į choreografių, KMN rezidencijų programos dalyvių Grėtės Šmitaitės (Vokietija/Lietuva) ir Hannos Kritten Tangsoo (Vokietija/Estija) choreografinio tyrimo „Limitation Piece“ pristatymą, kuris vyks šių metų vasario 23 d. 19 val.

Šių metų sausio ir vasario mėnesiais choreografės, šokėjos ir Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz šiuolaikinio šokio universiteto Berlyne absolventės Grėtė Šmitaitė (Vokietija / Lietuva) ir Hanna Kritten Tangsoo (Vokietija / Estija) reziduoja Kauno menininkų namuose. Čia jos vysto savo naujo šokio performanso „Limitation Piece“ tiriamąją dalį, reguliariai susitinka su savo mentore Kaune, filosofe dr. Jurga Jonutyte.

„Šis kūrinys prasidėjo nuo darbo su 11 šokančių žmonių, besidalijančių energija. Šokį suvokiame kaip komunikacijos formą tarp šokančiųjų bei šokėjų ir žiūrovų. Choreografinio tyrimo Kauno menininkų namuose pristatymo metu, kartu su penkiais vietiniais šokėjais dirbsime su pasakojimu, atveriančiu netikėtumo galimybę troškimų ir tikėjimo kontekste. Domimės džiaugsmo ir energijos sinteze.“ – teigia Hanna Kritten ir Grėtė.

Trumpas pokalbis su choreografėmis

Choreografinis tyrimas pristatomas kartu su šokėjais Aiste Adomaityte, Gabija Blochina, Carlo Macro, Pauliumi Prieveliu, Andriumi Stakele ir specialiu svečiu Gyčiu Jurgevičiumi.

„Limitation Piece“ premjera įvyks šių metų liepos 21-22 dienomis „Tanzfabrik“ UferstudiosBerlyne, kartu su šokėjais Johanna Ackva, Camille Chapon, Jacquesu-André Dupontu, Ewa Dziarnowska, Ivanu Ekemarku, Forough Fami, Anna Fitoussi, Magdalena Meindl, Julia Plawgo, Lyllie Rouviere, Sunayana Shetty, Alistair Watts.

Ištraukas iš šokio eskizų galite pamatyti čia

Renginys nemokamas.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar