Vasario 22 d., ketvirtadienį, 19 val. „Six chairs books“ kviečia į nepriklausomo knygyno ir leidybinės platformos „Page Five“, įsikūrusios Prahoje, naujausių leidinių pristatymą ir neformalų pokalbį apie mažosios leidybos iššūkius ir rūpesčius. Kalbėsime apie nepriklausomos leidybos lauko vikrumą, santykinį meninės leidybos tvarumą, nuolatinius nepriklausomų knygų erdvių finansinius iššūkius. 

Renginio metu Nadia Sheshukova pristatys naujausius „Page Five“ leidinius: Jano Novako „Páteř 2115“ (2017) – grafinę mokslinės fantastikos novelę ir ateities dizaino polemiką, skaitytojus nukeliančią į 2115-ųjų Prahos gatves ir Milošo Hrocho „I Shout That’s me!: Stories of Czech fanzines from the 80s till now“ (2017), pristatančią savilaidos žurnalų istoriją Čekijoje nuo 80-ųjų iki šių dienų.

Siekdami užpildyti stiprią grafinio dizaino tradiciją turinčio miesto zinų, komiksų, autorinių spaudinių sklaidos spragas ir norėdami pristatyti vietos autorius vakarų Europos auditorijoms, „Page Five“ prieš daugiau nei keturis metus įkūrė trys draugai, grafikos dizaineriai Františekas Kast, Štěpán Soukup ir Nadia Sheshukova. Knygyno selekciją sudaro įvairias meno sritis tyrinėjantys leidiniai, taip pat periodinių leidinių, zinų ir plakatų savileidybos kūriniai. Jie taip pat yra pirmojo Čekijoje iliustracijų festivalio „Lustr“ organizatoriai.

Daugiau apie leidinius:
Jano Novako „Páteř“ 2115 (2017): http://pater.jannovak.net/

Milošo Hroscho „To jsem já“. (I shout, „That’s me“!):
http://www.mottodistribution.com/shop/kricim-to-jsem-ja-i-shout-that-s-me.html