Apkeliavę Jungtinę Karalystę, vilniečių grupė Brave Noises atvyksta į Kauno menininkų namus: šių metų balandžio 10 d. 19 val. įvyks pirmasis jų pasirodymas Kaune. 

Brave Noises – tai jaunų, novatoriškų ir veržlių atlikėjų komanda, grojanti muziką, nesiribojančią vieno stiliaus rėmais. 2017 m. grupė išleido savo debiutinį albumą „Between the Dreams“ (liet. „Tarp sapnų“), kuris išsyk sulaukė susidomėjimo tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Atlikėjų kuriama muzika – įvairių krypčių džiazo, folk, „world music“ ir alternatyviojo roko sintezė, pabrėžianti instrumentalistų virtuoziškumą ir jų kūrybos originalumą. Publikos dėmesį iki paskutinio garso prikausto energingos bei profesionalios atlikėjų improvizacijos, grupei savo kūrinius kassyk atrandant iš naujo. 

Sekstetą sudaro:

Mantvydas Pranulis – klavišiniai, vokalas
Mindaugas Stumbras – gitara
Ernest Germanovič – bosinė gitara
Dominykas Snarskis – būgnai
Kazimieras Jušinskas – saksofonas
Arminas Bižys – saksofonas

Albumo Epk:
https://youtu.be/hOYiv5qjeek

Muzika:
https://open.spotify.com/track/2Quujb4Z44KAFE9UM2YkN9?si=9uVSDyDF

Facebook:
https://m.facebook.com/BraveNoises/

Internetinis puslapis:
http://www.bravenoises.lt/

Apie atlikėjus:

Mantvydas Pranulis – aktyvus jaunosios kartos džiazo atstovas bei daugelio džiazo ir alternatyviosios muzikos projektų iniciatorius. M. Pranulis kuria bei muzikuoja klavišiniais grupėje Brave Noises, o su grupe Allergy+ 2017 metais tapo Klaipėdos džiazo festivalio „Jazz talentai“ nugalėtojais. M. Pranulis taip pat yra gavęs „Vilnius Jazz Young Power“ geriausio instrumentalisto nominaciją. Atlikėjas dažnai bendradarbiauja su teatro ir kino kūrėjais: yra sukūręs muziką teatro spektakliui „Pirmapradis“, menininkų trupės Stalo teatro spektakliams bei „Sidabrinę gervę“ už geriausią trumpametražį filmą laimėjusiam Kamilės Milašiūtės filmui „Motinos diena“.

Mindaugas Stumbras – naujosios kartos džiazo gitaristas, atliekantis bei kuriantis tiek džiazą, tiek šiuolaikinę muziką. M. Stumbras yra žinomas kaip MS Ensemble įkūrėjas, grupės Brave Noises narys ir gitaristų konkurso „Gitarų šėlsmas“ laureatas. Atlikėjas yra dalyvavęs daugelyje Lietuvos bei užsienio džiazo muzikos festivalių („Siena Jazz“, „Vilnius Mama Jazz“ ir kt.) bei grojęs su žymiais muzikos virtuozais, tarp kurių – Kenny Wollesen, Tommy Smith, Dalius Naujokaitis, Peter Smrdel, Salvador Olmos, Romualdas Milašius, Moreno Maugliani, Arnas Mikalkėnas ir kt. Šiuo metu M. Stumbras studijuoja Karališkoje konservatorijoje Glazge ir semiasi žinių iš užsienio profesionalų

Kazimieras Jušinskas – įvairiuose projektuose aktyviai muzikuojantis saksofonistas, žinomas kaip grupių Brave Noises, Džiazlaif, The Septet ir saksofonų kvarteto Katarsis4 narys. Soprano ir alto saksofonais grojantis muzikantas taip pat yra dalyvavęs „Vilnius Mama Jazz“, „Kaunas Jazz“ ir „Peronas Jazz“ džiazo muzikos festivaliuose. Baigęs Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos Konservatoriją, K. Jušinskas įstojo į Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją ir toliau sėkmingai tęsia mokslus.

Arminas Bižys – aktyviai muzikos sferoje dalyvaujantis ir baritoniniu bei alto saksofonais grojantis muzikantas. A. Bižys žinomas kaip grupių Brave Noises, saksofonų kvarteto Katarsis4, Džiazlaif, Miško Gyventojai, Contemporary Music Ensemble Syneasthesis narys bei LR Vidaus Reikalų Ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro baritoninio saksofono atlikėjas. Muzikinį kelią saksofonistas pradėjo įstojęs į Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos Konservatoriją, vėliau Juozo Pakalnio konkurse laimėjo I-ąją vietą ir šiuo metu muzikines studijas tęsia Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje.

Ernest Germanovič – vienas perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų Lietuvoje. Bosine gitara grojantis muzikantas 2016 metais Tarptautiniame džiazo atlikėjų konkurse Rusijoje laimėjo II-ąją vietą ir toliau sėkmingai dalyvauja Lietuvos bei užsienio festivaliuose, tokiuose kaip „Kaunas Jazz“, „Birštonas 2014“,„Vilnius Jazz“, „Jazz Fontanas“, „Tamsta Festival“, „RainbowJazz“ Estijoje, „Bad Bramstedt“ Vokietijoje bei daugelyje kitų. E. Germanovič scenoje pasirodo su žinomais Lietuvos džiazo muzikos atlikėjais, bendradarbiauja su jaunaisiais džiazo talentais bei įvairiomis pop muzikos grupėmis, kaip laisvai samdomas muzikantas dirba įrašų studijose, kasmet kartu su Gospel choru (JAV) pasirodo labdaringame koncerte. Šiuo metu bosistas yra magistrantūros studentas Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje.

Koncerto bilieto kaina – 3 €

Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar