Į Kauno menininkų namus sugrįžta atsinaujinęs aktualios šiuolaikinės muzikos ciklas OLOS.
2017 m. prasidėjusi koncertų serija balandžio 20 d., 19 val. atveria erdvę netikėtiems muzikiniams susitikimams, kviesdama toliau tyrinėti plačią ir nenuspėjamą šiuolaikinės eksperimentinės muzikos geologiją.

Entropija
Entropija, tai Kauno pogrindinės eksperimentikos atstovo, laisvosios improvizacijos grupių BrainMonk ir ANA-LOGIKA nario Mariaus Pauliko solinis elektro-akustikos projektas, startavęs 2016 metais. Improvizatorius atsisako bet kokių stilistinių pančių ir neigia muzikinių žanrų sampratą, balansuodamas tarp elektronikos ir akustikos, sistemos ir chaoso. Konkretumas ištirpsta abstrakcijoje, garso sienos skyla poliritminėmis šukėmis. Entropija skleidžiasi laiko tėkmėje čia-ir-dabar, todėl tai, ką išgirsite – paslaptis net pačiam atlikėjui.
Paklausyti galite čia.

Gintas K ir vj juodo 
Gintas K – garso menininkas, Lietuvos kompozitorių sąjungos narys, antologijos „Lietuvos garso menas“ (CD, 2012) sudarytojas. 1990 m. jis įkūrė grupę „Modus“, tapusią viena iš industrinės muzikos pradininkių Lietuvoje. Vėliau susidomėjo avangardinės muzikos ir konceptualaus meno tradicijos įkvėptais performansais, kuriuose ypatingai akcentavo garsą. Skaitmeninių garso apdorojimo technologijų eroje tapo vienu pirmųjų kompozitorių, savo muzikinėje estetikoje derinančių įvairias elektroakustinės muzikos komponavimo technikas, minimalistinę ritmiką, kontrkultūros muzikos stilistines įtakas, dekonstruotų muzikinių faktūrų koliažus. Aktyviai dalyvauja Lietuvos ir pasaulio eksperimentinės muzikos festivaliuose, nuosekliai plėtoja tarptautinę koncertinę ir leidybinę veiklą.
vj juodo pseudonimu prisistatantis Donatas Juodišius įsitraukė į koncertinę eksperimentinės muzikos scenos veiklą 2000 m. Unikali jo skaitmeninio vaizdo estetika greitai tapo atpažįstamu kokybės ženklu, dinamiškose vaizdo žokėjų scenos tendencijose išsiskiriančiu savitu braižu – serijiškumu, analoginio ir skaitmeninio vaizdo montažu, išraiškinga koloristika, iššūkiais nusistovėjusiems standartams. Gyvose vj juodo vaizdo improvizacijose juntamos veikiau nepretenzingai interpretuojamos eksperimentinio kino, videoklipo ir videomeno žanrų įtakos nei įprastos, taikomojo pobūdžio garso ir vaizdo sinchronizacijos schemos, besiremiančios iliustratyvios vizualizacijos logika. Tandemas su Gintu K neabejotinai laikytinas vj juodo vizitine kortele.
Paklausyti galite čia.

Bodycocktail (Zan Hoffman)
„Niekas nemyli tavęs taip, kaip aš. Savo širdimi, savo siela, savimi.“
Per 25-erius metus Zan’o Hoffman’o projektas „Bodycocktail“ yra surengęs apie 250 pasirodymų ir įrašęs daugiau kaip 2300 dainų. Šis garso menininkas iš Kentukio valstijos JAV yra itin populiarus Ispanijos vakariniame krante, Galicijoje. 1984 – 2011 m. jo įrašų kompanija ZH27 veikė kaip galingas kūrybinis variklis, bendradarbiavęs su daugiau negu 300 muzikantų visame pasaulyje ir išleidęs apie 1100 kūrinių. Tačiau visi šie įspūdingi skaičiai neapsako Zan’o gyvų pasirodymų: jo koncertai kassyk iš naujo atskleidžia atlikėjo atsidavimą menui ir yra kupini nuostabos bei meilės. „Niekas nemyli tavęs taip, kaip aš, tikrai!”, nuoširdžiai niūniuoja jis. Yra nedaug atlikėjų, sugebančių pavergti pirmąsyk juos matančią publiką taip efektyviai kaip Zan’as.
Paklausyti galite čia.

Koncerto bilieto kaina – 3 €

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar