Šių metų birželio 6 d. 18.30 val. Kauno menininkų namų svetainėje vyks susitikimas su knygos „Kaip veikia Japonija“ („Tyto alba“, 2018 m.) autoriumi Andriumi Kleiva. Renginį ves dr. Jurgita Ludanavičienė („Tyto alba“). 

Andrius Kleiva – kadaise jauniausias Lietuvos tinklaraštininkas, vėliau – technologijų ir politinių aktualijų skiltininkas žiniasklaidoje, šiuo metu studijuojantis Paryžiaus politinių mokslų institute.

Metus gyvenęs Japonijoje, Andrius filmavosi televizijos laidose, bėgo nuo beždžionių miškuose, dirbo viršvalandžius viename Tokijo dangoraižyje ir mokėsi kartu su japonais. Metus trukusių intensyvių patirčių rezultatas – knyga „Kaip veikia Japonija“.

Andrius Kleiva norėjo savo pamatytą Japoniją parodyti tiems, kas niekada joje nebuvo, sukurti savotišką kultūrinį, politinį, emocinį ir praktinį vadovą. Kalba, darbas, tarptautiniai santykiai, požiūris į užsieniečius, maistas, studijos, šeima, subkultūros – daugybė temų, kurios paverčia knygą „Kaip veikia Japonija“ ne tik spalvingu ir patraukliu įvadu į šiuolaikinę Japoniją, bet ir gidu susiruošusiems į šią šalį.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar