Kauno Menininkų Namai ir Kitokia Grafika kviečia į menininko Evangelos Androutsopoulos parodos atidarymą liepos 26 d. 18.30 val. Parodoje eksponuojami darbai, sukurti menininko dalyvavimo Kauno komiksų rezidencijoje metu. Renginio metu taip pat vyks pokalbis su menininku. 

Mėnesį trukusios rezidencijos Kaune metu E. Androutsopoulos sukūrė istorijų seriją ir leidinį, apžvelgiantį pastatų atminties bei paties miesto kaitos tematiką. Kurdamas urbanistinę istoriją apie miesto aplinką, menininkas naudoja fikciją, tikrus faktus ir pasivaikščiojimų po Kauną metu surinktas patirtis. Leidinys bus atspausdintas Kitokia Grafika studijoje risografijos būdu.

Šis renginys yra KMN kultūros informacijos centrą lydinčių renginių ciklo dalis. KMN kultūros informacijos centras (infocentras) – nauja, 2018 m. pradedanti veikti platforma, užsiimsianti kultūrinių reiškinių bei meno informacijos sklaida ir koordinavimu Kauno mieste. Atliepiant Kauno kultūros strategiją, infocentro veikla siekiama ne tik skatinti miesto gyventojų ir jo svečių įsitraukimą į bei domėjimąsi Kauno miesto bei regiono kultūros ir kūrybinių industrijų žemėlapiu, bet ir gerinti, skatinti komunikaciją tarp vietinių kultūros operatorių, keitimąsi patirtimi ir resursais.

Rezidencijos metu Evangelos taip pat ves dirbtuves žmogaus atminties nepatikimumo tematika, kurių metu bus sukurtas kolaboracinis zinas. Dirbtuvės vyks liepos 22 d. 12 –18 val. Daugiau informacijos

Evangelos Androutsopoulos – menininkas iš Suomijos ir Graikijos, dirbantis su piešimu ir komiksais. Menininką domina naratyvinės komiksų galimybės, taip pat žmogaus smegenų santykis su vaizdais. Didelė dalis jo darbų susideda iš pastebėjimų, užfiksuotų eskizų albume. Evangelos yra dalyvavęs įvairiose parodose ir leidiniuose.

Daugiau informacijos apie menininką rasite čia

Paroda veiks iki rugpjūčio 9 d. KMN darbo dienomis 11–18 val.
Renginį pristato: Kitokia Grafika

Daugiau apie KMN infocentrą: https://kmn.lt/infocentras/apie/ bei KMN kultūros informacijos centras grupėje.

Kauno komiksų rezidenciją 2018 m. remia Nordic Culture Point programa. 

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar