Rugpjūčio mėnesį Kauno menininkų namai pasitinka su šiuolaikine akademine muzika, nebyliojo kino ir eksperimentinio džiazo dialogu bei dirbtuvėmis ir pokalbiais apie kritinį turizmą. Taip pat laukia sekmadienio kariliono koncertai, atliekami Juliaus Vilnonio ir Austėjos Staniunaitytės.

Rugpjūčio 1 d. 19 val. šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“ atliks programą intriguojančiu pavadinimu – „Cool People Playing Strange Music“, atliepiančią šiuolaikinės akademinės muzikos tendencijas. Šiuolaikinės muzikos liniją tęs rugpjūčio 2 d. 20 val. vyksiančios „Garsinės peržiūros“, pristatančios eksperimentinio džiazo atstovų „Sheep Got Waxed“ pasimatymą su garsiąja 1930 m. nebyliojo kino klasika „Sekmadienio žmonės“.

Visiems, savaitgalį leidžiantiems mieste, siūlome pažintį su keliaujančiu kultūros klubu „RättBuss“, iš Švedijos 15 m ilgio autobusu į atvykstančiu paskutinei savo migruojančio festivalio stotelei. Idėjų, ekskursijų ir ekskursijų pilną dieną užbaigs vokiečių soul pop grupės „Lady Blue Beard“ koncertas.

Vasaros pabaigą žymės intensyvi KMN parengta kultūrinė programa, aprėpianti muziką, kiną, poeziją ir meno teoretiką. Rugpjūčio 23 d. vyks jau septintasis šiuolaikinės muzikos ciklo „CRRNT“ koncertas, rugpjūčio 28 d. skambės tryliktojo slemo poezija, o rugpjūčio 29 d. pogrindinio kino gelmes toliau tyrinės „Kitas Kinas“. Paskutinę rugpjūčio savaitę užbaigs šiuolaikinio meno kontekstų kupina vakarienė-diskusija su menininke Ellen Tracy „Waiter, waiter! there’s an axe in my soup“, vakarieniauti kviesianti rugpjūčio 30 d.

Iki susitikimų,
Kauno menininkų namai [column_break]Rugpjūčio 1 d. 19 val.
„Cool People Playing Strange Music“: šiuolaikinės akademinės muzikos koncertas
Dalyvauja: šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“

Rugpjūčio 2 d. 20 val.
Garsinės peržiūros: „Sekmadienio žmonės“
Dalyvauja: „Sheep Got Waxed“
Renginį pristato: Kirtimų kultūros centras

Rugpjūčio 4 d. 16 val.
KMN rezidencijos: RättBuss Express

Rugpjūčio 4 d. 20.00 val.
„Lady Blue Beard“ koncertas

Rugpjūčio 23 d. 20 val.
„CRRNT“ šiuolaikinės muzikos koncertas
Renginį pristato: šiuolaikinės muzikos koncertų ciklas „CRRNT“

Rugpjūčio 28 d. 19 val.
Slemas #13

Rugpjūčio 29 d. 20 val.
Kitas Kinas: „Killer Condom“ (rež. Martin Walz, 1996 m.)
Renginį pristato: „Kitas Kinas“

Rugpjūčio 30 d. 19 val.
Waiter, waiter! there’s an axe in my soup | vakarienė-diskusija
Dalyvauja: Ellen Tracy

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar