Grupės Lady Blue Beard (Vokietija) vokalas savo ekstravagantišku stiliumi ir unikaliu balsu primena Davidą Bowie ir Lou Reed, tarsi grupė būtų kilusi iš senų gerų laikų, kai Plutonas vis dar buvo visų mėgstamiausia planeta. Dainos, primenančios geriausią „Rolling Stones“ erą („Let it Bleed“), skambančios su ekstatiškais „The Kinks“ „Lolą“ primenančiais pritariančiais balsais, net neminint dainų žodžių, kurie vis veda atgal prie pačių „bitlų“. 

Tačiau „Lady Blue Beard“ nėra tipinė vintažinė grupė, atliekanti dainas, primenančias praeitį. Sudėtingos dainų aranžuotės atveria kelią džiazui, neo-folk ir šiuolaikinės pop muzikos žanrams. Tiesioginiai grupės įkvėpėjai yra „Dirty Projectors“, Feist ir Michaelas Jacksonas.

Renginys nemokamas. Šis koncertas – renginio KMN rezidencijos: RättBuss Express vakarinė dalis. RättBuss aktyvistų kolektyvas, į Kauną iš Švedijos 15 metrų ilgio autobusu atvykstantis paskutinei migruojančio festivalio stotelei, vakarėlių ir diskusijų apie alternatyvias menines praktikas metu nagrinėja turizmo ir kapitalizmo problematiką. Rezidencijos Kaune metu RättBuss kolektyvo nariai bei kviestiniai menininkai taip pat dalinsis savo praktikomis ir patirtimi: garso menininkas Zan Hoffman (JAV) ves performatyvų turą autobusu „Kaunastones“, vyks kūrybinės šaltibarščių dirbtuvės, atviros diskusijos bei inicijuojamas kolektyviai kuriamas alternatyvaus Kauno turizmo zinas.

Klaus Fischer – vokalas, gitara
Gintė Milvydaitė – vokalas, bosinė gitara, perkusija
Katharina Lattke – vokalas, būgnai

Daugiau apie grupę:
http://ladybluebeard.de
http://bit.ly/picturelephant
https://ladybluebeard.bandcamp.com/

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar