Rugsėjo 19 d. 20 val. Kauno menininkų namuose pasirodys improvizacinis duetas iš Berlyno: Nina Guo (vokalas) ir Augustė Vickunaitė (juostiniai magnetofonai). Šio dueto muzikoje vyrauja triukšmas ir pasikartojantys fragmentai. Naudodamos šiuos elementus bei interakciją, atlikėjos kuria improvizacinę kompoziciją būtent čia ir dabar. CRRNT – koncertų ciklas, skirtas gyvai, improvizacinei bei šiuolaikinei muzikai.

Apie atlikėjas

Nina Guo, šiuo metu gyvenanti tarp Berlyno ir Bostono, yra sopranas. Atlikėja mėgsta dainuoti šiuolaikinius ir naujus kūrinius, ypač tuos, kuriuose figūruoja išplėstinė technika ir teatras. Kai neeksperimentuoja su savo instrumentu ir nesimoko muzikos, N. Guo skaito esė, klausosi aplinkos parkuose ir valgo duoną.

https://www.facesound.org/

Augustė Vickunaitė kūryboje naudoja juostinius magnetofonus. Atlikėja groja ir kuria garsus, kuriuose atsispindi įrašai už studijos ribų ir šios senos technologijos gedimai. Naudojant įvairias manipuliacijas, organiškas juostinių įrašų garsas tampa neatpažįstamas ir visiškai priklausomas nuo grojančiojo rankų judesių.

https://soundcloud.com/skyg1

Dueto įrašai: https://soundcloud.com/skyg1/sets/by-nina-guo-and-auguste

Koncerto bilieto kaina – 3 €. Bilietus galima įsigyti koncerto vietoje arba „Tiketa“ kasose bei interneto svetainėje.