Aktualios šiuolaikinės muzikos ciklas OLOS rugsėjo 21 d. 20 val. toliau kvies tyrinėti plačią ir nenuspėjamą šiuolaikinės eksperimentinės muzikos geologiją. Išskirtinės, retos tribal, industrial, kraut, kosmische, exotica žanrų muzikos plokšteles šįkart suks Vilniaus pogrindžio scenos pažibos Patricia Kokett (Isla/Knekelhuis), Hìldå (Isla), Ilius (secretthirteen), o analoginėmis vaizdo projekcijomis rūpinsis su~y (Isla/secretthirteen/DAI). Kaip sako jie patys, kauniečių laukia laisvos formos audiovizualinis vojažas.

Patricia Kokett (Isla/Knekelhuis)
„Adventurous music for adventurous people!“
Patricia Kokett kuriama muzika balansuoja techno/industrial/kosmische paribiais – svarbiausias jos momentas yra atskirtis nuo racionalios būties ir panirimas į transo būseną. Patricia Kokett DJ setuose transliuojama panaši muzikinė forma, neapibrėžiama stilistiniais rėmais. Egzotinė ezoterinė muzika yra maišoma su industrial/wave ir „Berlin school“ judėjimais.

https://soundcloud.com/patriciakaas
https://patriciakokett.bandcamp.com/releases

Hìldå (Isla)
„Artistic awkward music“
Transliuojama muzikos kalba, retai telpanti į žanro kanonus. Tai – kruopščiai atrinktas potyris klausytojo ausims, kviečiantis klaidžioti po nežinomus gamtos slėpinius, mistiškas garsines atmosferas, lėtai kylančius ir besileidžiančius dūžius. Čia randama viso pasaulio muzika, o tarpinėse jos būsenose galima išgirsti avangardo, kinematografiškų pokalbių ir „field recording“ variacijas.

https://soundcloud.com/hilezoda

Ilius (secretthirteen)
„Urbanist balearia experience“
Nuo kreivesnių wave/post-punk formų iki svajingesnių tropinės melancholijos garsynų – Iliaus setai laisvai klajoja tarp šių stilistinių gairių. Garsinės istorijos vingiuoja netikėtai, su subtiliais „twistais“ ir šuoliais.

https://cashmereradio.com/episode/cashmere-guest-mixes-w-ilius-secret-thirteen/
https://soundcloud.com/ilius-1

su~y (Isla/secretthirteen/DAI)
su~y vizualizacijų kūrėjas, naudojantis natūraliai atsitinkančias klaidas ir netikslumus, renginiuose atliekantis realaus laiko video improvizacijas grojamos muzikos tema. Savo eksperimentuose pasitelkia platų technikos ir idėjų spektrą. Juostinės fotografijos, skaitmeninių projekcijų, kineskopinių televizorių ir savadarbių vaizdo apdorojimo prietaisų entuziastas.

https://bit.ly/2oVoLjH

Bilieto kaina – 5 EUR (3 EUR moksleiviams, studentams, senjorams). Bilietus galima įsigyti renginio vietoje ir Tiketa kasose bei interneto svetainėje.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar