Quick Fix | kuruoti pokštai su Margarita Žigutyte | Kauno menininkų namai, rugsėjo 28 d. 19 val.

Miela (-s),

noriu tave pakviesti į kokteilių vakarėlį, kuriame juokai bei pokštai bus patiekiami kaip užkandžiai.
Drįsčiau sakyti, kad tai neblogas apšilimas prieš penktadienio naktį. Nors negaliu pažadėti, kad visą laiką juoksimės, ar kad kiekvienas anekdotas bus juokingas. Nors, ką gali žinoti. Šio vakaro laikas gali susiklostyti įvairiai. Paprašysiu tik vieno dalyko – atsinešk savo juokų (užrašytų pokštų arba YouTube video pavidalu). Taip pat paprašysiu savo gerų draugų menininkų pasidalinti savo mėgstamiausiais juokais bei kokteilių receptais. 
Kaip gali įsivaizduoti, nusprendžiau surengti šį vakarėlį, nes pasiilgau juoko. Visas tas menas pastaruoju metu nuobodus. O greitas gyvenimo tempas ir produktyvumo reikalavimas kelia stresą. 
Taip pat norėjau paklausti: ar nemanai, kad dalintis anekdotais, juokais ir pokštais yra intymu? O kas, jei tavo humoro jausmas pasirodys esąs blogas? Arba nesuprastas? Visame tame yra kažin kokio pažeidžiamumo. Nors, manau, tai vis tiek geriau nei žiūrėti YouTube video vienam. Ar ne? Manau, kai susitiksim, galėsime aptarti tai rimčiau.

Iki greito. 

Su meile, 
M.

Renginys yra KMN rezidencijų programą lydinčių renginių ciklo dalis. 2018 metais pradėjusi veikti KMN rezidencijų programa, skirta pristatyti aktualius šiuolaikinius menininkus, kuratorius, kultūrinio lauko tyrinėtojus, veikiančius Lietuvoje ir užsienyje, Kauno miesto gyventojams ir svečiams. Programa siekiama skatinti tarpkultūrinį, tarpinstitucinį ir tarpsektorinį bendradarbiavimą, sudarant galimybes kultūros ir meno kūrėjams rezidavimo metu susipažinti su istoriniu ir kultūriniu miesto kontekstu, bendradarbiauti su kitais kultūros ar meno lauko operatoriais bei vietos bendruomenėmis.

Margarita Žigutytė – Kaune gyvenanti kuratorė bei tyrėja. Vis labiau atkreipianti dėmesį į laisvalaikio, žaidimų ir linksminimo(entertainment) temas. Šiuo metu labiausiai vertinanti lėtus darbo procesus, bendradarbystes, vakarienes su draugais bei gerus pokštus.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar