CRRNT – koncertų ciklas, skirtas gyvai, improvizacinei bei šiuolaikinei muzikai. Spalio 18 d. 19 val. Kauno menininkų namuose viešės du duetai: paslaptingasis projektas „jūra ir mėta“ (Jūra Elena Šedytė ir Mėta Gabrielė Pelegrimaitė) bei muzikinių reakcijų darinys „ach, Ema“ (Dainora Aleksaitė ir Deividas Pakulnis).

Apie atlikėjus

„jūra ir mėta“ (vox/flute/eff)

Jūra ir Mėta jau daugiau nei mėnesį skiria tūkstantis kilometrų. Šis projektas yra paslaptis ne tik klausytojams, bet ir joms pačioms – laukia daug siurprizų. Vokalas su fleita, efektai su vokalu, fleita su efektais, efektai su efektais… samplai? Kol kas aišku tiek, kad bus mikrofonų.

Jūra Elena Šedytė – aktyvi lietuvių jaunosios kartos menininkė šiuo metu gyvenanti ir kurianti Kopenhagoje. Nors Jūra Lietuvos muzikinėje aplinkoje yra geriau žinoma kaip kompozitorė – jos kūriniai yra skambėję įvairiuose šiuolaikinės muzikos festivaliuose, aktyviai dalyvauja Lietuvos ir kitų šalių kūrybinėse dirbtuvėse – šiuo metu ji vis labiau įsitraukia į atlikėjinę veiklą: naudodama balsą bei elektroniką atlieka savo bei kitų kūrybą, improvizuoja.

Mėta Gabrielė Pelegrimaitė mokėsi LMTA džiazo katedroje, saksofonisto Liudo Mockūno klasėje. Dalyvavo įvairiuose meistriškumo kursuose užsienyje ir Lietuvoje. Būdama paskutiniame bakalauro kurse prisijungė prie šiuolaikinės muzikos magistro studentų ansamblio ir nuo tada aktyviai dalyvauja koncertuose ir įvairiuose projektuose skirtingomis sudėtimis. 2018m. liepos viduryje koncertavo su laisvosios improvizacijos ansambliu „Soulkrasti Jazz“ festivalyje 2018 ir Kauno Menininkų namuose. Nuo 2018 m. rugsėjo studijuoja laisvąją improvizaciją LMTA šiuolaikinės muzikos katedroje.

„ach, Ema“

„ach, Ema” – jonaviečių Dainoros Aleksaitės ir Deivido Pakulnio muzikinių reakcijų darinys. Dueto kūryba- tai tai urbanistinių garso įrašų, elektronikos bei gyvo garso (smuiko, vokalo) elementų sąveika.

Dainora Aleksaitė kuria melancholiškus, kartais nepatogius muzikinius momentus. Kūriniuose vyrauja subtilus ritmas, smuiko ir alto dronai bei vokaliniai „glitch’ai“. Atlikėja baigė smuiko specialybę Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Nuo 2012 m. aktyviai koncertavo kartu su akustinio roko grupe „Mankur” bei dainuojamosios poezijos atlikėja Ieva Prūsaite. 2016 m. pradėjo kompozicijos bakalauro studijas LMTA. Šiuo metu gilina elektroakustinės kompozicijos žinias Estijos muzikos ir teatro akademijoje.

soundcloud.com/dainora-aleksait

Deividas Pakulnis (Arfao). Sunkių ir šiurkščių industrinių atskambių bei svajingo „shoegaze“ šaižumo dualizmas. Harmoningas triukšmas, „distortion’as“, vientisumas ir idm „glitch’ai“. Žmogaus konfliktas kartu su savimi. Plėšo į gabalus muzikaliai apibrėžiamo „smarkumo“ sąvoką ir pseudomeninius įsitikinimus. Tai – klausytoją konfrontuojanti garsinė ataka.

soundcloud.com/arfao
arfao.bandcamp.com
facebook.com/arfaostuff

Koncerto bilieto kaina – 3 €. Bilietus galima įsigyti koncerto vietoje arba „Tiketa“ kasose bei interneto svetainėje. 

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar