CRRNT – koncertų ciklas, skirtas gyvai, improvizacinei bei šiuolaikinei muzikai. Pirmajame dviženkliame ciklo koncerte lapkričio 15 d. 19 val. į Kauno menininkų namų sceną kils du projektai: netikėti „DJ Extended“ (feat. Kazimieras Jušinskas) garsynai ir „LloomKK“ energingos improvizacijos.

APIE ATLIKĖJUS

„DJ Extended“ feat. Kazimieras Jušinskas
Kauno menininkų namuose „DJ Extended“ (Kristupas Gikas) gros patefonu. Improvizuojant kartu su Kazimieru Jušinsku (saksofonas), šiltas triukšmas virs į dar nežinomą, neatrastą muziką. Šių dviejų žmonių susitikimas – tai muzikinis įkvėpimas vienas kitam, atsiskleidžiantis netikėtame garsyne, kuriame atpažįstamos trance, noise, house, taip pat ritualinės muzikos įtakos, susikertančios laisvoje improvizacijoje.
Pamatyti ir paklausyti galima čia

„LloomKK“
„LloomKK“ – grupė iš Vilniaus, egzistuojanti neatsekamą laiko tarpą. Ją sudaro trys nariai: Klaudijus Štuopinis groja saksofonu, Dominykas Norkūnas – gitara ir kitais ją primenančiais daiktais, o Lukas Dambrauskas muša būgnus ir kitus perkusinius dalykus. Kiekvienas ansamblio narys, nors ir susijęs su LMTA, išsilavinęs yra savaip. Grupės improvizacinė kūryba pasižymi stipria energija, išreiškiama eklektiškai, kartais (tyčia arba ne) pasitelkiant įvairius muzikos žanrų elementus bei nepaklusnumą klausytojo norams, instrumentuotės kompozicijos taisyklėms ir kūrybos principams.

 

Koncerto bilieto kaina – 3 €. Bilietus galima įsigyti koncerto vietoje arba „Tiketa“ kasose bei interneto svetainėje.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar