Slemas #17 – plikledis.

Ar žinojote faktą, kad eskimai turi keturis šimtus žodžių, skirtų apibūdinti sniegui? Žinokit, šitas faktas nėra tiesa. Tokie faktai yra kaip juodas ledas, ant kurio žmonės pasimauna. Žiemos ir ateinančių švenčių proga linkiu neužšokti ant plikledžio. 
Slemo tekstai kaip plikledis – jokio pavojaus, kai žinai ką, kam ir kodėl atlieki. 
Gero pasiruošimo.
Nepaslįskit.

Išankstinė registracija: menas@kmn.lt

Taip pat siūlome peržvelgti Domo Raibio, 2017 m. nugalėjusio Berlyno slemą bei jau dešimtmetį aktyviai inicijuojančio slemo renginius Lietuvoje, paruoštą atmintinę, kurioje rasite taisykles ir patarimus, naudingus ruošiantis pristatyti savo kūrybą Kauno menininkų namų slemo renginyje.

„Slemo dalykai sausai”

Reikalavimai dalyvio (-ės) tekstui:
1. Tik sava kūryba;
2. Negalima naudoti jokių papildomų priemonių: fonogramų, kostiumų, rekvizitų, muzikos instrumentų ir pan.;
3. Vieno pasirodymo trukmė iki trijų minučių. Nėra jokių apribojimų teksto formai, stiliui, ar kalbai. 

Atlikimas: Svarbiausia bent kelis kartus parepetuoti tekstą balsu. Pagalvokit apie pauzes ir intonaciją. Lapai su tekstu ant scenos nėra draudžiami, bet pageidautina, kad pasirodymas neapsiribotų tik teksto skaitymu. Lipdami ant scenos, būkite pasiruošę, ką skaitysit. Venkite prakalbų arba, blogiau, pasiteisinimų. Pasiteisinimų reikia, jei nelipate ant scenos. 

Svarbu
Dalyviai užsiregistravę internetu, atėję privalo patvirtinti registraciją.

Slemo eiga: Vyksta trys raundai. Poetus vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų. Pasirodymai vertinami dešimtbalėje sistemoje. Pirmajame raunde pasirodo visi, antrajame ir trečiajame – daugiausia balų surinkę dalyviai(-ės). Poetų pasirodymo tvarka traukiama burtų keliu. Jeigu dar turite klausimų, rašykite man: aciukadrasote@gmail.com

Sėkmės,
Domas

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar