Vasario 13 d., trečiadienį, 18 val. šiuolaikinio meno ir teorijos knygynas „Six chairs books” kartu su rašytoja ir kuratore Monika Kalinauskaitė kviečia į DVYLIKTĄJĄ atviros skaitymo grupės – „Clap when you want to!” sesiją TEENAGE HEARTBAG. Šį susitikimą kalbėsime apie paauglystę, širdutes, intensyvumą, tėvų melą ir melą tėvams bei kitas karščiavimo pamokas.

Paaugliai gyvena koliažuose – plakatų, įtakų, principų ir aksesuarų pasauliuose, greitose planetose, tirštose ašarose, messengeriuose, prasižengimuose, gentyse. Atrodo, kad jie nejaučia temperatūros, tik pulsą ir rūpestį, garsus ir spalvas, ir savo sujautrėjusius, suaktyvintus kūnus. Nustoję šlaistytis, bėgti iš namų ir myžti krūmuose, mėgstame manyti, kad suaugome. O tada susiduriame su nepastoviomis pajamomis, neaiškiomis garantijomis, neišsprendžiamomis nelygybėmis ir savo pačių neartikuliuota emocine jėga. Ar nesinori kartais iš naujo išmokti kramtyti gumą, geisti liestis ir nekęsti autoritetų?

Šioje grupėje galėsime išbandyti naivumą, erzelį, meilės laiškelius ir asmenybės takumo ribas. Gyvename visuomenėje, kurioje akcentuojama vaikystė, jos nekaltumas ir svarba, o bręstantys kūnai pagal poreikį skirstomi tai į beteisių mažylių, tai į bandomųjų suaugusiųjų kategorijas – ypač, jei tai jaunų moterų arba lanksčios lyties reikalai. Taigi, klausime: kokios vidinio radikalumo formos taip nukenksminamos? Kaip įgalinti mutuojantį balsą? Ko reikia išmokti iš tų, kuriuos įprasta mokyti gyventi – ir kaip priešintis nepastovumui bei priespaudai per kandumą, nuoširdumą ir provokuojančią meilę?

DVYLIKTOJO SUSITIKIMO SKAITINIAI

Paskelbsime netrukus.

REGISTRACIJA IR SKAITINIAI: info@sixchairsbooks.lt; knygyno erdvė labai ankšta, tačiau, prireikus, galėsime rasti kitą patogią vietą KMN erdvėse.

Sesija vyks knygyne („Six chairs books” / Kauno Menininkų Namai/ V. Putvinskio g. 56, Kaunas) 18-20 val. Dalyvavimas nemokamas, pasirūpinsime gaiviaisiais gėrimais.

CLAP IF YOU WANT TO!

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar