Kauno kultūros ambasada Vilniaus knygų mugėje – Kauno menininkų namų kultūros infocentro ir Kaunas Pilnas Kultūros erdvė.

Stende susipažinsite su plačiu Kauno kultūros spektru: maršrutais, padėsiančiais mieste atrasti savas vietas ir istorijas, bei įvairios apimties ir tematikos kultūros operatorių leidiniais, nušviesiančiais kultūrinius miesto judesius.

Mugės metu taip pat įvyks dvi premjeros: bus pristatomas 2018 m. „Kaunas pilnas kultūros“ metraštis ir naujas Kauno kultūros žemėlapis „Kultūrinis šokas“. Tai – KMN, KPK ir It’s Kaunastic sukurtas maršrutas, pristatysiantis Kauno kultūros židinius, galerijas, muziejus ir kitas kultūros ir pramogų vietas – jų šiuo metu turime daugiau nei 100!

Gražia tradicija tampančiame KPK metraštyje – daugybė puikių straipsnių apie įvairius Kauno kultūrinio gyvenimo aspektus: asmenybes, iniciatyvas, modernistinę architektūrą, kultūrinius reiškinius ir jų iniciatorius.

Šalia šių leidinių taip pat bus pristatomas apžvalginis birželio mėnesį prasidėsiančios Kauno bienalės katalogas, bus galima įsigyti ir debiutinį šiuolaikinio meno ir teorijos knygyno Six chairs books leidinį, Valentino Klimašausko romaną „Daugiakampis“, bei kitų leidinių.

Visa tai – stende nr. 3.32 Vilniaus knygų mugėje. 

KMN kultūros infocentras – tai platforma startavusi 2017 metais, užsiimanti kultūrinių reiškinių bei meno informacijos sklaida ir koordinavimu Kauno mieste. Atliepiant Kauno kultūros strategiją, infocentro veikla siekiama ne tik skatinti miesto gyventojų ir jo svečių įsitraukimą į bei domėjimąsi Kauno miesto bei regiono kultūros ir kūrybinių industrijų žemėlapiu, bet ir gerinti, skatinti komunikaciją tarp vietinių kultūros operatorių, keitimąsi patirtimi ir resursais.

Mugės darbo laikas:
Ketvirtadienis, vasario 21 d.
10:00 – 19:00 val.
Penktadienis, vasario 22 d.
10:00 – 23:00 val.
Šeštadienis, vasario 23 d.
10:00 – 21:00 val.
Sekmadienis, vasario 24 d.
10:00 – 17:00 val.

Daugiau informacijos: www.vilniausknygumuge.lt