Aktualios šiuolaikinės muzikos ciklas OLOS kovo 1 d. 20 val. toliau kvies tyrinėti plačią ir nenuspėjamą šiuolaikinės eksperimentinės muzikos geologiją su Monikaze, Sigīta Seyr ir video projektu „VS“ bei TEATRE.

Apie atlikėjus
Monikaze – įvairiapusiškos šiuolaikinės muzikos kūrėjos Monikos Zenkevičiūtės elektroninės muzikos solo projektas. Electronica, jazz, IDM, ambient ir kitų stilių inspiruotoje muzikoje persipina organiškas ir efektuotas vokalas, sintetinių ir akustinių garsų deriniai, kuriuos į reikiamą formą sujungia vietomis prasiveržiantis „kick’as“ ir agresyvoko boso linijos.
Kompoziciją LMTA baigusi menininkė elektroninėje muzikoje nevengia eksperimentų. Taip pat skiria dėmesį instrumentinei ir vokalinei kūrybai, kuria muziką teatrui, aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir konkursuose („Druskomanija“, „Operomanija“, „Jauna Muzika“) ir t.t.
https://soundcloud.com/monika-ze

Sigītos Seyr muzikos pobūdį nėra lengva apibūdinti. Vienoje šio garsinio pasakojimo pusėje yra nuoseklus statinys, kitoje – nenuspėjamas muzikinių vaizdų chaosas. Tamsūs industriniai garsai, apipinti švelniomis atmosferinėmis gijomis, tampa šokti kviečiančiais techno ritmais; kartu su šnabždesiais ir švelniu vokalu pasakoja paslaptingą istoriją, kurios dalimi tampa ir klausytojas. „Kūrybiniame procese bandau peržengti tradicinės muzikos suvokimo ribas, stengiuosi pažvelgti į garsą kaip į neatskiriamą įvairių reiškinių, veiksmų ar patyrimų, kurie lieka mūsų atmintyje kaip vaizdai, kvapai ir garsai, dalį. Garsas yra neatsiejama mūsų emocijų, išgyvenimų ir jausmų dalis“, – apibendrina pati menininkė. Sigita Seyr bendradarbiaudama su VJ VS atliks audiovizualinį pasirodymą.
2018 m. Berlyno įrašų kompanija „Detriti Records“ išleido Sigītos Seyr debiutinį albumą „Compos Mentis“.
https://detritirecords.bandcamp.com/album/sig-ta-seyr-compos-mentis
Video projekto „VS“ tikslas yra būti ir kurti vaizdą „čia ir dabar“. „VS“ sieka perteikti spalvas ir emocijas gyvai reaguojant į muzikos pokyčius, sujungiant netikėtus vaizdinius sprendimus ir derinius esamame momente. Todėl kiekvienas „VS“ video pasirodymas yra gyvas ir unikalus.

TEATRE – elektroninės muzikos prodiuserio persona, kintanti tarp EBM, techno, industrial ir electro gairių bei tarp klubinės ir neklubinės muzikos rėmų. Kasetiniuose leidiniuose skamba tiek šaltai ir griežtai trankantys ritmai, tiek ir sielvartingos sintezatorių linijos, o prie pultų grojamose selekcijose dominuoja brutali, iškraipyta ir intensyvi „body music“, kartais nukeliaujanti iki triukšmo, o kartais, emociškai išsiliejus, išsigrynanti ir iki wave ar ambient skambesių.
2018 m. išleistas debiutinis albumas „Biennale“ su Ghia štampu, po mėnesio – „Dekadansas EP“ su leidykla PPP, taip pat TEATRE įtrauktas ir į vieną iš ezoterinių META MOTO kasečių.
https://soundcloud.com/musicateatre

Koncertas vyksta parakino festivalio Mondo Bizarro kontekste.
Bilieto kaina – 5 EUR (3 EUR moksleiviams, studentams, senjorams). Bilietus galima įsigyti renginio vietoje ir „Tiketa“ kasose bei interneto svetainėje.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar