„Well did you ever think it’d be ok for me to step into this world“: Valentine Duduk ir Vera Kavaleuskaya paskaita-performansas
Kovo 8 d. 18 val. | Kauno menininkų namai

Kovo 8 d. 18 val. Kauno menininkų namai kviečia į atvirą Valentine Duduk ir Vera Kavaleuskaya paskaitą-performansą „Well did you ever think it’d be ok for me to step into this world“, nagrinėjančią „apsimetėlio sindromą“ (angl. „impostor syndrome“) ir populiariosios kultūros tropus.

Ši paskaita-performansas tyrinėja psichinės sveikatos problematiką šiuolaikinio kapitalizmo kontekste, narplioja naujųjų technologijų poveikį žmonių santykiams, ir subversyviai žvelgia į būdus atsispirti produktyvumo ir konkurencijos spaudimui.

Renginys yra KMN rezidencijų programos renginių ciklo dalis. 2018 metais pradėjusi veikti KMN rezidencijų programa, skirta pristatyti aktualius šiuolaikinius menininkus, kuratorius, kultūrinio lauko tyrinėtojus, veikiančius Lietuvoje ir užsienyje, Kauno miesto gyventojams ir svečiams. Programa siekiama skatinti tarpkultūrinį, tarpinstitucinį ir tarpsektorinį bendradarbiavimą, sudarant galimybes kultūros ir meno kūrėjams rezidavimo metu susipažinti su istoriniu ir kultūriniu miesto kontekstu, bendradarbiauti su kitais kultūros ar meno lauko operatoriais bei vietos bendruomenėmis.

Valentine Duduk – grafikos dizaineris, šiuo metu gyvenantis Vilniuje, savo praktikoje kuriantis naujas reikšmes vizualinės komunikacijos pavidalu tarp dviejų sferų: impozantiško akivaizdumo ir (ne)aiškumo.

Vera Kavaleuskaya yra laisvai samdoma kuratorė ir redaktorė, šiuo metu gyvenanti Helsinkyje (Suomija). V. Kavaleuskaya taip pat yra viena iš menininkų kolektyvo, dėmesį kreipiančio į dirbtinio intelekto ir spekuliatyvių ateičių, steigėjų. Dabartiniai jos tyrimo laukai apima: institucinę kritiką, ypač žvelgiant į etinius kuratorystės praktikos klausimus; laisvalaikį, produktyvumą, darbą kapitalistinėje bei post-kapitalistinėje visuomenėje; kalbėjimą, kalbą ir tekstą.

Paskaita-performansas vyks anglų kalba. Dalyvavimas nemokamas.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar