Jau atsibodo niurkytis su snaigėm ir bacilom? Jau nori lįsti iš paltų kiauto ir ištuštinti šiukšliadėžę pilną nosinių? Palikti dekį katinukui ir šokt į šortus? Atsidaryti langus ir įkvėpti pavasario?..

Į šią pagundą lyriškai kviečia #20 slemas:
„Sveika, čia vėl aš. Šiandien mano šuo išvedė mane pasivaikščioti. Atrodė, jog visas pasaulis susimokė mane gundyti. Kvepėjo. Kvepėjo pirmos atlapos krūtinės, pirmi sprendimai įkirst 5 purkštukus kvepalų. Kitų žmonių pasižymėtos teritorijos. Kvepėjo sportbačiais ir kelių girnelėm kyšančiom pro skyles džinsuose. Kvepėjo Volto išvežiotojas ir mano šlapias šuo. Maniau, kad pasiduosiu, bet jaučiau Tavo žvilgsnį. Matau visus geltonus šviesoforus. Kiekvieną kelininką ir neoninę liemenę. Banguotą, geltoną savo kasdienį bomžpaką ir tokį patį visą pasaulį ateinančias 40 minučių, jei suvalgau daugiau nei tris. Jaučiu Tave rūgštingam lietuje. Kas galėjo pagalvot, kad dar vis liko tiek citroenų. Bet man to neužtenka. Apvalyk mane. Arba palik ramybėje. Man atsibodo citroenų vaiduokliai.
M.B.“

Pirmasis pavasario slemas – kovo 12 d. 19 val. Jį ves Martynas Benys. Taisyklės vis dar kaip visada. Išankstinė registracija: menas@kmn.lt.

Siūlome peržvelgti Domo Raibio, 2017 m. nugalėjusio Berlyno slemą bei jau daugiau nei dešimtmetį aktyviai inicijuojančio slemo renginius Lietuvoje, paruoštą atmintinę, kurioje rasite taisykles ir patarimus, naudingus ruošiantis pristatyti savo kūrybą Kauno menininkų namų sleme.
„Slemo dalykai sausai”
Reikalavimai dalyvio (-ės) tekstui:
1. Tik sava kūryba;
2. Negalima naudoti jokių papildomų priemonių: fonogramų, kostiumų, rekvizitų, muzikos instrumentų ir pan.;
3. Vieno pasirodymo trukmė iki trijų minučių. Nėra jokių apribojimų teksto formai, stiliui, ar kalbai.
Atlikimas: Svarbiausia bent kelis kartus parepetuoti tekstą balsu. Pagalvokit apie pauzes ir intonaciją. Lapai su tekstu ant scenos nėra draudžiami, bet pageidautina, kad pasirodymas neapsiribotų tik teksto skaitymu. Lipdami (-os) ant scenos, būkite pasiruošę, ką skaitysit. Venkite prakalbų arba, blogiau, pasiteisinimų. Pasiteisinimų reikia, jei nelipate ant scenos.
Svarbu
Dalyviai (-ės) užsiregistravę (-usios) internetu, atėję privalo patvirtinti registraciją.
Slemo eiga: Vyksta trys raundai. Poetus (-es) vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų. Pasirodymai vertinami dešimtbalėje sistemoje. Pirmajame raunde pasirodo visi (-os), antrajame ir trečiajame – daugiausia balų surinkę dalyviai(-ės).

Kilus klausimams, rašykite asta@kmn.lt

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar