Ar kas apmovė balandžio pirmąją? Ne? Tik gyvenimas? Tik saulė, viena akim flirtuodama, neaišku, su tavim, ar pavasario balom? Kūnelis, išvedęs už nosies į lauką ir paskui šiurpais susigėdusią skūrą namo partempęs? O gal kūrybinės mūzos tiek žadėję, galiausiai gremlinais kikenančios?
Liepi joms susiimti.
Nusikeiki.
Supyksti.
Eini pasidaryt arbatos.
Nu bet kaip kitiems taip lengvai viskas gaunasi?!
Nesigauna.

Išjunk kompą, užsidėk tą švarkelį su kuriuo rimtai atrodai ir tuos auskarus, kur chebra sakė, kad va čia tai tikrai tu. Ir ateik į slemą. Pamatysi, visi taip.
21-ojo slemo vedėja Darja Lyzenko siunčia linkėjimus.

Taisyklės vis dar kaip visada. Išankstinė registracija: menas@kmn.lt.

Siūlome peržvelgti Domo Raibio, 2017 m. nugalėjusio Berlyno slemą bei jau daugiau nei dešimtmetį aktyviai inicijuojančio slemo renginius Lietuvoje, paruoštą atmintinę, kurioje rasite taisykles ir patarimus, naudingus ruošiantis pristatyti savo kūrybą Kauno menininkų namų sleme.

„Slemo dalykai sausai”
Reikalavimai dalyvio (-ės) tekstui:
1. Tik sava kūryba;
2. Negalima naudoti jokių papildomų priemonių: fonogramų, kostiumų, rekvizitų, muzikos instrumentų ir pan.;
3. Vieno pasirodymo trukmė iki trijų minučių. Nėra jokių apribojimų teksto formai, stiliui, ar kalbai.
Atlikimas: Svarbiausia bent kelis kartus parepetuoti tekstą balsu. Pagalvokit apie pauzes ir intonaciją. Lapai su tekstu ant scenos nėra draudžiami, bet pageidautina, kad pasirodymas neapsiribotų tik teksto skaitymu. Lipdami (-os) ant scenos, būkite pasiruošę, ką skaitysit. Venkite prakalbų arba, blogiau, pasiteisinimų. Pasiteisinimų reikia, jei nelipate ant scenos.
Svarbu
Dalyviai (-ės) užsiregistravę (-usios) internetu, atėję privalo patvirtinti registraciją.
Slemo eiga: Vyksta trys raundai. Poetus (-es) vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų. Pasirodymai vertinami dešimtbalėje sistemoje. Pirmajame raunde pasirodo visi (-os), antrajame ir trečiajame – daugiausia balų surinkę dalyviai(-ės).

Kilus klausimams, rašykite asta@kmn.lt

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar