Daug vaivorykščių, mažai lietaus – prasta vasara ūkininkams, bet puiki mėgstantiems saulę ir spalvas! O kaip tau? Turi nuomonę apie šeimas, tradicijas, Krivicką ar džinsofkes? O gal rapsų derliaus prognozes ar konfliktišką geriausių šaltibarščių recepto klausimą?

Sueiliuok savo nuomonę ir ateik į Pride mėnesio slemą!

23-ojo slemo vedėjos Aušros Giedraitytės palinkėjimas:
„Kartą man taksistas pasakė, kad yra menas, kuris padeda gyventi ir yra menas, kuris padeda numirti. Klausimą spręsime Kauno menininkų namuose, #23 sleme.“

Siūlome peržvelgti Domo Raibio, 2017 m. nugalėjusio Berlyno slemą bei jau daugiau nei dešimtmetį aktyviai inicijuojančio slemo renginius Lietuvoje, paruoštą atmintinę, kurioje rasite taisykles ir patarimus, naudingus ruošiantis pristatyti savo kūrybą Kauno menininkų namų sleme.

„Slemo dalykai sausai”

Reikalavimai dalyvio (-ės) tekstui:
1. Tik sava kūryba;
2. Negalima naudoti jokių papildomų priemonių: fonogramų, kostiumų, rekvizitų, muzikos instrumentų ir pan.;
3. Vieno pasirodymo trukmė iki trijų minučių. Nėra jokių apribojimų teksto formai, stiliui, ar kalbai.

Atlikimas: Svarbiausia bent kelis kartus parepetuoti tekstą balsu. Pagalvokit apie pauzes ir intonaciją. Lapai su tekstu ant scenos nėra draudžiami, bet pageidautina, kad pasirodymas neapsiribotų tik teksto skaitymu. Lipdami (-os) ant scenos, būkite pasiruošę, ką skaitysit. Venkite prakalbų arba, blogiau, pasiteisinimų. Pasiteisinimų reikia, jei nelipate ant scenos.

Svarbu
Dalyviai (-ės) užsiregistravę (-usios) internetu, atėję privalo patvirtinti registraciją.

Slemo eiga: Vyksta trys raundai. Poetus (-es) vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų. Pasirodymai vertinami dešimtbalėje sistemoje. Pirmajame raunde pasirodo visi (-os), antrajame ir trečiajame – daugiausia balų surinkę dalyviai(-ės).

Kilus klausimams, rašykite asta@kmn.lt

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar