Kas nutinka, kai žodžiai iš popieriaus perkeliami ant scenos, o plunksna iškeičiama į mikrofoną, trinant ribas ne tik tarp skaitytojų ir klausytojų, bet ir skirtingų meno disciplinų?

Dviejų metų KMN slemo sukaktį pažymėsime renginiu, kurio pavadinimas tikslingai žaidžia su žodžio slam reikšme. „Trenksmas“ kviečia pasimėgauti performatyvaus „spoken word“ (liet. sakytinio žodžio) meno ribų lankstumu renginyje, kur eilės lips ant scenos, lyrika maišysis su ritmu, persipins su hiphopo bei repo kultūra ir sulaužys net santūrias slemo taisykles.

Žodžiais trankysis Brandon Wint iš Kanados bei Blesz iš Nyderlandų, o ritmais draugiją palaikys lietuvis Kaseta:

BRANDON WINT (CA) – poetas, „spoken word“ kūrėjas ir atlikėjas bei mokytojas, atsidavęs žmogiškosios būklės grožio išraiškai. Jo vingrūs pasirodymai atskleidžia aistringą, nuoširdžią ir žaismingą žmonijos versiją.

BLESZ (NL) – dainų kūrėjas, „spoken word“ poetas, MC ir DJ. Jo stilius – įvairiapusiškas, bet atpažįstamas, o jo įrašai pasižymi nuoširdumu, meile ir aistringa kritika.

KASETA (LT) – beatmaker‘is ir garso dizaineris, instrumentinio hiphopo prodiuseris savo muzikoje naudojantis semplus iš senų vinilinių plokštelių, aplinkos įrašus (angl. field recordings) ir sintetinius garsus, viską apjungiant ir rekontekstualizuojant į naujas, savitas kompozicijas.


Renginys nemokamas ir vyks anglų kalba

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar