Kauno menininkų namų slemui – dveji. Galit patikėti? Mes irgi ne.
Daug žodžių, garso ir susikirtimų. Balų, plojimų, šūksnių ir juoko. Ir kiek visko dar laukia. O dabar – raitojamės rankoves, smailinam plunksnas, ir žiūrim, kas bus.
Atskleisim paslaptį: šiame sleme bus ir svečių, organizuojančių Amsterdamo „spoken word“ festivalį. Tad jei kas nors kaupiat kūrybą anglų kalba, tai – puiki proga ją traukti į dienos šviesą.

Gimtadienio šventė prasideda liepos 24 d. – Trenksmas 
Jubiliejinio slemo vedėjas – Marius Povilas Elijas Martynenko.

Siūlome peržvelgti Domo Raibio, 2017 m. nugalėjusio Berlyno slemą bei jau daugiau nei dešimtmetį aktyviai inicijuojančio slemo renginius Lietuvoje, paruoštą atmintinę, kurioje rasite taisykles ir patarimus, naudingus ruošiantis pristatyti savo kūrybą Kauno menininkų namų sleme.

„Slemo dalykai sausai”

Reikalavimai dalyvio (-ės) tekstui:
1. Tik sava kūryba;
2. Negalima naudoti jokių papildomų priemonių: fonogramų, kostiumų, rekvizitų, muzikos instrumentų ir pan.;
3. Vieno pasirodymo trukmė iki trijų minučių. Nėra jokių apribojimų teksto formai, stiliui, ar kalbai.

Atlikimas: Svarbiausia bent kelis kartus parepetuoti tekstą balsu. Pagalvokit apie pauzes ir intonaciją. Lapai su tekstu ant scenos nėra draudžiami, bet pageidautina, kad pasirodymas neapsiribotų tik teksto skaitymu. Lipdami (-os) ant scenos, būkite pasiruošę, ką skaitysit. Venkite prakalbų arba, blogiau, pasiteisinimų. Pasiteisinimų reikia, jei nelipate ant scenos.

Svarbu
Dalyviai (-ės) užsiregistravę (-usios) internetu, atėję privalo patvirtinti registraciją.

Slemo eiga: Vyksta trys raundai. Poetus (-es) vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų. Pasirodymai vertinami dešimtbalėje sistemoje. Pirmajame raunde pasirodo visi (-os), antrajame ir trečiajame – daugiausia balų surinkę dalyviai(-ės).

Kilus klausimams, rašykite asta@kmn.lt

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar