Pagrindinės informacijos specialisto (-ės) funkcijos:

Darbas su analogo Lietuvoje neturinčiu, nauju elektroninio kultūros duomenų rinkimo ir sisteminimo įrankiu bei jo bendruomene:

  • įrankio funkcionalumų vystymo priežiūra ir strategijos ruošimas (darbas su KMN rinkodaros specialistu);
  • įrankio pristatymas Kauno kultūros bendruomenei, motyvavimo sistemos kūrimas ir įgyvendinimas (individualus darbas ir darbas komandoje);
  • mokymų naudotis įrankiu organizavimas (darbas su KMN rinkodaros specialistu);
  • kitų, kultūros lauko profesinį tobulėjimą skatinančių, renginių organizavimas (individualus darbas ir darbas komandoje);
  • kultūros įstaigų ir jų partnerių konsultavimas ir rekomendacijų/įžvalgų rengimas (individualus darbas);
  • veiklos ataskaitų ruošimas ir pristatymas vadovui bei komandai.

Darbuotojas (-a) ieškomas (-a) 0,75 et. darbo krūviui, darbo laikas gali būti derinamas individualiai. Planuojama darbo pradžia – ne vėliau, nei 2019 m. gruodžio mėn. pradžia. KMN suteikia visas darbui reikalingas priemones, užtikrina pastoviai mokamą darbo užmokestį. Suteikiamos profesinio tobulėjimo galimybės ir atlyginimo kėlimas perspektyvoje. Pareigybinės algos koeficientas – 5,5.

Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas, darbo MS Excel įgūdžiai, problemų sprendimo kompetencija, labai geri bendravimo įgūdžiai, geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu. Minimali darbo patirtis panašiose veiklos srityse – 1 metai.

Trumpai aprašyk vieną geriausią savo organizuotą edukacinį/informacinį ar kt. pobūdžio renginį ir vieną sėkmingai išspręstą probleminę/konfliktinę situaciją. Laišką kartu su gyvenimo aprašymu (CV) siųsk el. paštu kmn@kmn.lt, su užrašu „Informacijos specialistas 2019″ iki šių metų lapkričio 17 d. imtinai. Tel. nr. pasiteiravimui (8 37) 22 31 44.