Kauno menininkų namai vykdo anoniminę apklausą apie lankytojų patirtį 2021 metais.

„Apklausos rezultatai atskleis kaip Kauno menininkų namų lankytojai ar veiklos sekėjai vertina mūsų repertuarą, teikiamas paslaugas, erdves, komunikaciją ir kt. Apklausa nėra trumpa, tačiau dinamiška ir informatyvi. Tikimės, jog galėsite skirti 10-15 minučių savo laiko, kadangi surinkti duomenys leis kokybiškiau ir efektyviau vykdyti Kauno menininkų namų veiklą bei užtikrinti veiklų ir renginių įvairovę“, – pasakoja Kultūros infocentro vadovė atliekanti Kauno menininkų namų direktoriaus funkcijas, Viktorija Mašanauskaitė-Rinkšelė.

Apklausos rezultatai taip pat parodys kaip dažnai gyventojai dalyvauja vykdomuose renginiuose bei kaip vertina renginių aprašymus, laiką, temas, turinio kokybę, organizatorių bendravimą ir kainą.

Kauno menininkų namų rinkodaros specialistas Povilas Mintautas komentuoja, jog „vykdant apklausą turėsime galimybę išsiaiškinti lankytojų kultūrinius pomėgius ir įpročius. Sužinosime kokios informacinės sklaidos priemonės yra populiariausios bei labiausiai naudojamos mūsų lankytojų. Taip pat išsiaiškinsime ar besilankantys Kauno menininkų namuose naudojasi Kauno kultūros renginių kalendoriumi bei kokių pasiūlymų turi platformos efektyvesniam pritaikymui“.

Apklausos rezultatai atskleis kaip lankytojai vertina ir kitas Kauno menininkų namų kultūros infocentro paslaugas, kokios informacijos dažniausiai ieško bei kaip vertina laisvai dalinamų leidinių pasirinkimą ir darbo laiką. Laukiame atsiliepimų apie skaityklą, siekiant sužinoti kaip lankytojai vertina skaityklos erdvę, bevielio interneto greitį ir darbo laiką.

Dalis apklausos klausimų yra susiję su Kauno menininkų namų vykdoma komunikacija. Apklausos rezultatai parodys kaip lankytojai sužino informaciją apie įstaigos veiklas bei kaip vertina renginių pavadinimus, informacinės sklaidos kiekį, socialinių medijų įrašus ir vizualinį identitetą.

Planuojant tolimesnę Kauno menininkų namų veiklą bus atsižvelgiama Į apklausos rezultatus, todėl kviečiame pasidalinti savo nuomone.

Padėkite mums tobulėti!

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar