Reaguodami į sustiprintas LRV paskelbtas saugumo priemones bei didėjantį sergančiųjų Covid-19 skaičių, siekiame užtikrinti saugią ir patikimą atmosferą mūsų renginiuose.

  1. Visuose, tiek lauko, tiek viduje vykstančiuose renginiuose, tiek lankant KMN patalpas yra privalomos kaukės, dengiančios nosį ir burną. Kaukėmis būtina pasirūpinti prieš atvykstant į įstaigą. Lankytojai be kaukių nebus įleidžiami.
  2. Į visus renginius nuo šiol yra privaloma išankstinė žiūrovų registracija. Registracijos formos bus atskiros kiekvienam renginiui, jas galima bus rasti FB renginio diskusijoje. Asmeniniai duomenys bus saugomi nuo atskleidimo trečiosioms šalims ir panaudojami tik tuo atveju, jeigu reikėtų susisiekti su žiūrovais dėl jų pačių saugumo.
  3. Jeigu po apsilankymo KMN sužinojote, kad sergate virusu, labai prašome mus informuoti, kad galėtumėme perspėti kitus žiūrovus dėl galimo kontakto ir imtis priemonių, skirtų užkirsti kelią viruso plitimui. Garantuojame anonimiškumą ir diskretiškumą.
  4. Prašome atvykus dezinfekuoti rankas bei laikytis saugių 1 m. atstumų tarp žmonių.
    Dėkojame jums už supratingumą ir solidarumą bei laukiame kada vėl galėsime jus pasitikti su šypsenomis ir jų neslėpti kaukėmis. Iki tol saugokime vieni kitus ir dalinkimės kultūra, o ne virusais.