Nuo šiol informacija apie Kauno kultūros renginius bus pasiekiama lengviau – atnaujinome Kultūros infocentro kuruojamą internetinį Kauno kultūros renginių kalendorių kultura.kaunas.lt. Tuo pačiu metu savo veidą bei adresą atnaujino ir internetinė KMN leidžiamo žurnalo „Kaunas pilnas kultūros“ versija kaunaspilnas.lt.

2019-ųjų pabaigoje Kauno menininkų namų kartu su partneriais įdiegtas kultura.kaunas.lt renginių kalendorius ir duomenų kaupimo platforma per 2020 metus pritraukė daugiau nei 80 kultūros ir meno operatorių, kurie surengė beveik pusantro tūkstančio renginių.

Kad kalendoriaus naudojimas renginių organizatoriams ir informacijos apie juos ieškantiems lankytojams taptų dar patogesnis, gegužės mėnesį atnaujinome kultura.kaunas.lt dizainą. Daug dėmesio buvo skirta mobiliosios versijos patobulinimui, renginių filtravimui pagal kategorijas bei vartotojų atsiliepimams – tinklapyje veiks klausimynas, skirtas kultūros įstaigų poreikiams atliepti bei išsiaiškinti renginių lankytojų požiūrį į kultūros lauką Kaune.

Tuo pačiu atsinaujino ir internetinė kas mėnesį leidžiamo žurnalo „Kaunas pilnas kultūros“ versija kaunaspilnas.lt. Kasdien atnaujinamame tinklalapyje skelbiamos naujienos apie Kauno kultūros įvykius, taip pat ir visi žurnaluose publikuojami straipsniai (žurnalo turinys prieinamas ir anglų kalba), taip pat – kultūros renginių maršrutai pirmadieniais ir penktadieniais.

„Ieškojome formos, kuri būtų patogi skaityti ir leistis į turinio kelionę. Atrasti daugiau mėgiamų autorių tekstų, fotografų galerijas ar video medžiagą. Žinoma, galvojome apie įrenginius ir situacijas, kada esame skaitomi. Manau, jog konkuruojame su visu internete esančiu turiniu, tad neišvengiamai turime jungti kultūrą ir šiuolaikines skaitmenines tendencijas į darną kartu“, – sakė kaunaspilnas.lt ir žurnalo „Kaunas pilnas kultūros“ dizaino kūrėjas Artūras Bulota.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar