Pradedame dalyvių registraciją į „Kauno kultūros mugė 2022″, kuri vyks rugsėjo 2-4 dienomis Vienybės aikštėje! Dalyviai (kultūros organizacijos, iniciatyvos, bendruomenės, projektai, kt.) stendus įsirengs paviljonuose, kuriuose galės pristatyti savo vykdomas veiklas, sezono naujienas, platinti bilietus į spektaklius, parodas, festivalius, kitus pasirodymus, pardavinėti knygas, suvenyrus, abonementus ir paslaugas.

„Kauno kultūros mugė yra Kauno menininkų namų Kultūros infocentro organizuojamas renginys, kuriuo skatinama kultūros atstovų ir visuomenės bendrystė. Šiuo metu aktyviai dirbame, jog renginys būtų kuo įdomesnis ir patrauklesnis kauniečiams ir miesto svečiams. Kviečiame Kauno kultūros bendruomenę registruotis ir tapti šio renginio dalimi“, – pasakoja Kultūros infocentro vadovė, atliekanti Kauno menininkų namų direktoriaus funkcijas, Viktorija Mašanauskaitė-Rinkšelė.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą ir registracijos forma.

Kauno kultūros mugė – kasmetinis kultūros sezono atidarymas bei skirtingų sektorių ir sričių partnerysčių mezgimo platforma. Tikslas – priartėti arčiau visuomenės, padidinti kultūros organizacijų ar iniciatyvų renginių lankytojų srautus bei kultūros paslaugų ir produktų pardavimus. Mugės metu taip pat vyks kultūrinių renginių programa scenoje, veiklų erdvėje, bei kultūros profesionalų vizitų programa, kur taip pat kviečiame Jus registruotis.

Praėjusių metų įspūdžiai.

Kultūros mugės naujienas kviečiame sekti čia.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar