Pagrindinė kultūros projektų vadovo (-ės) funkcija – Kauno menininkų namų projektų (miesto, nacionalinių ir tarptautinių) valdymas ir Kauno miesto reikšmės renginių (iki 5 per metus) organizavimas.

 Kultūros projektų vadovas (-ė) dirbs šiomis kryptimis:

  • rengs ir teiks kultūros projektų paraiškas bei visus su projektu susijusius dokumentus miesto, nacionaliniams bei ES struktūriniams fondams; konsultuos KMN komandos narius paraiškų teikimo bei projektų vykdymo klausimais;
  • valdys ir koordinuos miesto reikšmės renginių įgyvendinimą: Įsimintiniausio Kauno menininko ir Įsimintiniausios Kauno kultūros iniciatyvos rinkimus, Pasaulio kultūros dienos minėjimą, Putvinskio gatvės dieną, Tarptautinį Kauno kariliono muzikos festivalį ir KMN gimtadienį;  
  • įvertins galimas kultūros projektų ir miesto reikšmės renginių įgyvendinimo rizikas bei laiku imsis jų valdymo priemonių;
  • reguliariai atnaujins kvietimų teikti paraiškas kalendorių ir vertins pasiektus veiklos rezultatus;
  • prisidės kuriant ir įgyvendinant ilgalaikio bendradarbiavimo strategiją su esamais ir potencialiais KMN projektų ir miesto reikšmės renginių partneriais, rėmėjais, verslo atstovais Lietuvoje bei užsienyje.

Darbuotojas (-a) ieškomas (-a) 0,75 et. darbo krūviui, su galimybe dirbti papildomą projektinį darbą. Planuojama darbo pradžia – 2021 m. balandžio mėn. antra pusė. KMN suteikia visas darbui reikalingas priemones, užtikrina socialines garantijas ir pastoviai mokamą darbo užmokestį. Suteikiamos profesinio tobulėjimo galimybės ir reguliarus atlyginimo kėlimas, perspektyvoje numatomas etato dalies didinimas. Pareigybinės algos koeficientas – ne mažesnis, nei 7.

 Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas, darbo MS Office įgūdžiai, problemų sprendimo kompetencija, labai geri bendravimo įgūdžiai, geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu. Minimali projektų valdymo, paraiškų rengimo ir įgyvendinimo patirtis – 2 metai.

Aprašyk vieną įdomiausią/svarbiausią savo valdytą projektą, trumpai nurodyk, kaip jam buvo pritrauktos lėšos, kokie iššūkiai iškilo jį įgyvendinant ir kaip galėtum šią patirtį pritaikyti Kauno menininkų namuose. Laišką kartu su gyvenimo aprašymu (CV) siųsk el. paštu kmn@kmn.lt, su užrašu „Projektų vadovas 2021″ iki šių metų kovo 26 d. imtinai. Tel. nr. pasiteiravimui (8 37) 22 31 44.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar