Industrinės kultūros platforma MATTERS skelbia atvirą kvietimą, skirtą garso meninink*ms / noizer*ms / eksperimentinio garso kūrėj*ms / garsų rankiotoj*ms / industrijos (de)kompozitor*ms / chaoso inžinier*ms ir kit*ms, kuri* save sieja su industrine (kultūra / estetika): kviečiame jus dalyvauti atrankoje į kompiliaciją -SCAPE, kurios numatyta forma – virtualusis albumas, prieinamas Matters. Platform for Industrial Culture „Bandcamp” paskyroje.
Pandemijos kontekste MATTERS perstruktūruoja ir perplanuoja numatytos metinės programos dalį su tikslu paremti kūrėj*s, kuriems pandeminis laikotarpis reiškia dar nesaugesnę kasdieną, nei ji buvo ligšiol. Kviečiame papasakoti, kokį kūrinį norite sukurti: kaip šią akimirką skamba jūsų gyvenimai, kas gaudžia galvose, plėšo monitorius ar sukelia tinitą. Keturių atrinktų pasiūlymų autor*ms pasiūlysime įgyvendinti kūrinius ir paskirsime po 250 Eur apimties premijas kiekviena*.

Kompiliacijai galime svarstyti ir jau sukurtus darbus, tačiau mums būtų įdomu patyrinėti, kaip pasakojimai, atsispirdami nuo siūlomų gairių, tampa garsu, todėl prašome Jūsų pirma užpildyti paraišką ir papasakoti, apie ką skambate.

Kviečiame teikti paraišką užpildant formą štai čia: https://forms.gle/KaR3GxGcbNRuSSyH7

Formoje prašome trumpai aprašyti kūrinį, kurį norite sukurti: kokiomis priemonėmis ir apie ką kursite, pasidalyti, kokie buvo praėjusių 3 mėnesių kūrybiniai darbai ir kūrybiniai planai, kaip jie pasikeitė, suteikti nuorodų į esamus kūrybinius darbus arba darbų aplankus.

Jei dėl bet kokių priežasčių neturite galimybės užpildyti formos raštu, kviečiame susisieti su MATTERS per feisbuką arba elektroniniu paštu (matters(a)kaunas2022(.)eu) pasitarti – priimsime ir paraiškas teikiamas video- ar audio- įrašo forma.

Į -SCAPE siekiame sutelkti keturis anksčiau nepublikuotus garso kūrinius / garsinius pasakojimus. -SCAPE pasirinktas ir kaip nuoplaiša plačiai vartojamo „soundscape“, ir dėl savo (vaizdingos) etimologijos. Lotynų kalboje scapus, -i (dgs.) turi (augalo) stiebo, durų staktos, rėmo, atramos, veleno, sijos ir kitas reikšmes.

Paraiškų laukiame iki birželio 24 d. imtinai, rezultatus skelbsime liepos 8 d. Atrinkt* dalyv* įsipareigos kūrinius parengti ir perduoti konkurso organizatoriui per 1 mėnesį, apdovanojimai išmokami įvykdžius kūrinio perdavimą.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. p. matters(a)kaunas2022(.)eu

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar