Kauno menininkų namų Kultūros infocentras  kviečia įvairiose Lietuvos savivaldybėse veikiančius kultūros profesionalus, dirbančius kultūros įstaigose ar nepriklausomose iniciatyvose, dalyvauti 2022 m. rugsėjo 2-3 dienomis vyksiančioje „Kauno kultūros mugė 2022“ vizitų programoje, kuri vyks Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56-1).

Vizitų programos metu Kauno menininkų namų erdvėse bus organizuojami individualūs tiksliniai 20 minučių trukmės susitikimai tarp atvykstančiųjų ir Kaune veikiančių kultūros organizacijų ar iniciatyvų atstovų.

„Vizitų programos tikslas – skatinti Kaune ir kituose Lietuvos miestuose bei regionuose veikiančių kultūros operatorių tarpusavio tinklaveiką ir bendradarbiavimą. Siekiame, jog į Kultūros mugę atvykę kultūros profesionalai ne tik susipažintų su kultūros pasiūla Kaune, tačiau taip pat turėtų galimybę užmegzti ar stiprinti jau egzistuojančius ryšius su Kaune veikiančiais kultūros operatoriais. Veikdami kaip tarpininkai tarp skirtingų kultūros organizacijų ir iniciatyvų, vizitų programa sukuriame erdvę tête-à-tête susitikimams, kurių metu kultūros profesionalai gali aptarti ateities planus bei potencialias partnerystes“, – komentuoja vizitų programos koordinatorė Julija Selezniova.

Vizitų programos dalyviams skirti individualūs susitikimų tinkleliai sudaromi atliepiant registracijos į vizitų programą metu išsakytus poreikius bei prioritetines domėjimosi sritis. Registracija į vizitų programą atvira iki birželio 3 d. imtinai.

Kilus klausimų dėl dalyvavimo „Kauno kultūros mugė 2022“ vizitų programoje, kviečiame kreiptis į vizitų programos koordinatorę Juliją Selezniovą el. paštu menas@kmn.lt

Kauno kultūros mugės vizitų programa organizuojama jau antrą kartą – 2021 metų vizitų programos metu įvyko beveik 40 individualių susitikimų. Susitikimuose dalyvavo Kaune veikiančių kultūros įstaigų ir iniciatyvų atstovai bei iš kitų vietovių atvykę kultūros specialistai.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar