2018 m. gegužės mėnesį Kauno menininkų namuose rezidavo menininkai, kuratoriai Paulina Drėgvaitė (LT/UK) ir Nick Wood (UK). Rezidencijos metu menininkai KMN įkūrė atvirą studiją, kurioje vystė atviros kuratorystės projektą „My soul knows my meat is doing bad things“.

Pasitelkdamas „YouTube” kaip kasdienybės ir mikroistorijų archyvą, šis projektas tyrinėjo kounter-kultūros idėjas ir kvestionavo produktyvumo bei archyvavimo diskursą kino kuratorystės ir šiuolaikinio meno kontekste. Ieškodamas kasdienės nesėkmės, nuobodulio ir švaistymo atšvaitų „YouTube „platformoje, „My soul knows my meat is doing bad things“ siekė apmąstyti alternatyvas visuomenėje dominuojančioms sėkmės ir produktyvumo sistemoms.

„YouTube” vaizdo siužetai aprėpia viską: platformoje telpa murkiančios katės, šeimos gimtadieniai, plaukų dažymo instruktažai, kelionės į parduotuves, parodomieji produktų išpakavimai ir įvairūs kiti vaizdai. Visa tai transliuojama šalia muzikinių vaizdo klipų, oficialios archyvinės medžiagos ir tiesioginių Jungtinių Tautų posėdžių. „YouTube” platformoje ši medžiaga egzistuoja horizontalėje, leisdama žiūrovams betarpiškai tyrinėti daugialypes akimirkas, patirtis ir idėjas. Ši platforma – tai publiką užburiantis slapčiausių norų, išpažinčių, privačių ir viešų nesėkmių archyvas.

„My soul knows my meat is doing bad things“ kvietė į ypatingą „YouTube” vakarėlį. Menininkai siūlo drauge kuruoti, tyrinėti ir nebežiūrėti instrukcinių siužetų bei begalinių kačių vaizdinėje vienumoje.

Paulina Drėgvaitė yra eseistė ir kino kuratorė, gyvenanti Edinburge bei Kaune. Paulina neseniai įgijo Film, Exhibition and Curation magistro laipsnį Ediburgo universitete. Tarpdisciplininėje kūrybinėje ir akademinėje veikloje Paulina tyrinėja lyties, traumos, atminties bei archyvavimo naratyvus kino kontekste.

Nick Wood yra menininkas ir dizaineris, gyvenantis Edinburge. Jo kūrybinė veikla siekia tyrinėti atsitiktinę žmogiškosios intervencijos ir bendradarbiavimo prigimtį. Tarp dabartinių Nick projektų – „Untitled Gathering“, betarpiškas anti-hierarchinis kolektyvas, susitinkantis diskutuoti apie kūrybinį bendradarbiavimą ir siekiantis harmoningo tarpusavio darbo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 metų gegužės mėnesį Kauno menininkų namuose rezidavo menininkai, kuratoriai Paulina Drėgvaitė (LT/UK) ir Nick Wood (UK). Rezidencijos metu menininkai KMN įkūrė atvirą studiją, kurioje vystė atviros kuratorystės projektą „My soul knows my meat is doing bad things“.

Pasitelkdamas YouTube kaip kasdienybės ir mikro-istorijų archyvą, šis projektas tyrinėjo kounter-kultūros idėjas ir kvestionavo produktyvumo ir archyvavimo diskursą kino kuratorystės ir šiuolaikinio meno kontekste. Ieškodamas kasdienės nesėkmės, nuobodulio ir švaistymo atšvaitų YouTube platformoje, „My soul knows my meat is doing bad things“ siekė apmąstyti alternatyvas visuomenėje dominuojančioms sėkmės bei produktyvumo sistemoms.

YouTube video siužetai aprėpia viską: platformoje telpa murkiančios katės, šeimos gimtadieniai, plaukų dažymo instruktažai, kelionės į parduotuves, parodomieji produktų išpakavimai ir įvairūs kiti vaizdai. Visa tai transliuojama šalia muzikinių vaizdo klipų, oficialios archyvinės medžiagos ir tiesioginių Jungtinių Tautų posėdžių. YouTube platformoje ši medžiaga egzistuoja horizontalėje, leisdama žiūrovams betarpiškai tyrinėti daugialypes akimirkas, patirtis ir idėjas. Ši platforma – tai publiką užburiantis slapčiausių norų, išpažinčių, privačių ir viešų nesėkmių archyvas.

„My soul knows my meat is doing bad things“ kvietė į ypatingą YouTube vakarėlį. Menininkai siūlo drauge kuruoti, tyrinėti bei nebežiūrėti instrukcinių siužetų ir begalinių kačių video vienumoje.

Paulina Drėgvaitė yra eseistė ir kino kuratorė, gyvenanti Edinburge ir Kaune. Paulina neseniai įgijo Film, Exhibition and Curation magistro laipsnį Ediburgo universitete. Tarpdisciplininėje kūrybinėje bei akademinėje veikloje Paulina tyrinėja lyties, traumos, atminties ir archyvavimo naratyvus kino kontekste.

Nick Wood yra menininkas ir dizaineris, gyvenantis Edinburge. Jo kūrybinė veikla siekia tyrinėti atsitiktinę žmogiškosios intervencijos ir bendradarbiavimo prigimtį. Tarp dabartinių Nick projektų – „Untitled Gathering“, betarpiškas anti-hierarchinis kolektyvas, susitinkantis diskutuoti apie kūrybinį bendradarbiavimą ir siekiantis harmoningo tarpusavio darbo.

Svetainė atnaujinama
This is default text for notification bar