Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Bendakūryba: Tarp

2021-12-01/17:00 - 19:00

Gruodžio 1 d. 17 val. Kauno menininkų namuose vyks projekto „Bendrakūryba“, vykdyto kartu su Kauno kurčiųjų bendruomene, baigiamasis renginys „Bendrakūryba: Tarp“.

Renginyje menininkės Saulė Norkutė ir Šarūnė Pečiukonytė bei kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų bendruomenės nariai pakvies tyrinėti kitokią – praplėstą triukšmo sąvoką.

Renginyje bus pristatomas ir pirmasis Bendrakūrybos projektas „Susipažinkime“: namo galėsite išsinešti menininkės Marijos Stanevičiūtės kartu su bendruomene sukurtą lankstinuką, pristatantį vykdytą tyrimą apie kurčiųjų patirtis, poreikius ir stereotipus apie juos.

Renginys nemokamas, bet būtina išankstinė registracija https://bit.ly/3HPnwtS ir Galimybių pasas.

Apie autores:

Režisierė Saulė Norkutė ir scenografė Šarūnė Pečiukonytė – menininkių duetas, jau 7 metus dirbančios kartu įvietinto teatro lauke. Savo kūrybiniame procese jos naudojasi įvairiausiomis priemonėmis – nuo meninio tyrimo, garsinių ir vizualinių instaliacijų iki gyvų pasirodymų. Kuria performatyvias ekskursijas ir instaliacijas.

Marija Stanevičiūtė (MSTA studio) – tarpdisciplininė menininkė, savo kūryboje jungianti iliustraciją, spaudos meną ir dizainą. Marija yra įgijusi vizualiųjų menų bakalauro laipsnį Vakarų Anglijos universitete, Bristolyje. Šiuo metu savo kūrybinėje praktikoje menininkė nagrinėja socialines temas, tyrinėja žmogaus ryšį su architektūra ir urbanizacijos procesais.

Projektas „Bendrakūryba“ yra vykdomas Kauno menininkų namų ir finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Informacija

Data:
2021-12-01
Laikas:
17:00 - 19:00
Renginio kategorijos:
, ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/268135285162212

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar